Xbox Series X Ön Sipariş Tarihi ve Fiyatı

Xbox Series X Ön Sipariş Tarihi ve Fiyatı

Xbox oyun konsolları yenileniyor. Yeni oyun konsollarının çıkış yapmasıyla beraber yarışta yeniden şekil alacak. Bu noktada en iddialı temsilci Xbox Series X oyun konsolları olacak. Bunun yanında bir de S serisi gelecek ama asıl dikkat çekecek olan model Series X konsolları olacak.

Üst seviye oyun konsolları olarak nitelendirilen Xbox Series X yeni seri oyun konsollarının, detaylarını da açıklayan Microsoft en son yeni oyun konsollarının satışa çıkacağı tarihi duyurmuştu. Satış tarihinin duyurulmasının ardından şimdi ise ön siparişler duyuruldu.

İlginizi Çekebilir: Xbox Series S Fiyatları Nasıl?

Xbox Series X Ön Siparişleri Ne Zaman Başlıyor?

Microsoft tarafından duyurulan ünlü oyun konsollarının çıkış tarihi 10 Kasım 2020 olarak duyuruldu.

Yeni oyun konsollarının satışa çıkacağı tarih Kasım başı olarak gözüküyor ama konsollar ön siparişe çok daha erken çıkacak. Hatta öyle ki yeni oyun konsollarının ön siparişleri için Eylül ayı bitmeden ilanlar açılmış olacak.

Elde edilen bilgilere göre ön siparişler 22 Eylül tarihinde başlayacak. Bu süreç içerisinde konsolların siparişini vermek isteyen kullanıcıların ise 499 dolar gibi bir ödeme yapması gerekecek.

Xbox Series X

Burada sadece Xbox All Access sistemini kullananlar için bir avantaj olduğu söylendi. Bu avantaja göre yeni nesil oyun konsolları 24 ay taksitle alınabilecek. Yeni nesil oyun konsollarının ülkemizde de satılacağı bir gerçek. Kesin olarak satışlar yapılacak ama ülkemiz için satış tarihinin 10 Kasım olup olmayacağını bilmiyoruz.

Belki Xbox Series X ülkemizde hemen satışa açılmayabilir. Bu yönde gelişmeleri takip edeceğiz ve satışlar hakkında yeni bir güncelleme yapıldığı zaman bu konuda paylaşımlar yapacağız.