Aqua Shift Special Edition Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Duyuruldu

Aqua Shift Special Edition Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Duyuruldu

Aqua Shift Special Edition Oyun Kumandasını Duyurdu! İşte detaylar..

Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarının Special Edition serisi yeniden genişliyor. Microsoft, Xbox Series X|S serisinden modernize edilmiş Xbox denetleyici listesinin bir parçası olarak gelen Aqua Shift denetleyicisini bugün, Special Edition dalında bu yılın başlarında Daystrike Camo denetleyicisine katarak duyurdu.

Eşsiz bir ışıltılı tasarıma sahip Aqua Shift Special Edition, kontrol ünitesinin ön tarafında iki tonlu, renk değiştiren mavi bir parlaklığa sahiptir. Ayrıca, kauçuk yan tutacaklara sahip ilk Special Edition Xbox denetleyicisi olacak ve vurgu olarak çift renkli bir girdap kullanıyorlar. Düğmeler, çubuklar ve denetleyicinin arkası daha koyu mavi renktedir.

Ayrıca, diğer yeni nesil Xbox Kablosuz denetleyicilerinde olduğu gibi, oyun oturumları sırasında daha iyi bir tutuş için dokulu tetikleyiciler, tamponlar ve arka kasa ve ekran görüntüsü almak, klip kaydetmek ve diğer sosyal etkinlikler için ortada bir Paylaş düğmesi içerir. Denetleyici, Xbox One ve Xbox Series X|S konsol ailelerinin yanı sıra Windows PC'ler ve mobil cihazlarda kullanılabilir.

aqua-shift-special-edition-xbox-kablosuz-oyun-kumandasi-duyuruldu.jpg

Aqua Shift Special Edition Xbox Kablosuz Oyun Kumandası'nın 1 Eylül'de satışa çıkması planlanıyor ve ön siparişler şimdi 69,99 $'a Microsoft Store'da ve Xbox destekli bölgelerde dünya çapındaki seçkin perakendecilerde mevcut. Daha kişisel bir denetleyici arayanlar için Microsoft, yakın zamanda Xbox Tasarım Laboratuvarı'nı da yeniden açtı.