PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Özel Tasarım Çalışması

PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Özel Tasarım Çalışması

PlayStation 5 gibi iddialı bir konsol için yapılan çalışmaların sınırı yok. Önce konsol çıkmadan tasarım konusunda konsept çalışmalar paylaşılarak yeni konsol gündemde tutulmuştu. Konsol tanıtıldı ve konsol tanıtıldıktan sonra bu kez konsolla beraber gelecek olan ilk oyunlara özel çalışmalar yapılmaya başlandı. Benzeri bir çalışma PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales konsepti oldu.

Konsolun ilk oyunlarından biri olacak olan Spider Man Miles Morales oyununun, üzerine hazırlanan yeni konsept tasarım çalışması, istendiği durumda yeni nesil oyun konsollarının ne kadar iddialı bir görüntü çizebileceğini de göstermiş oldu.

İlginizi Çekebilir: Microsoft Flight Simulator Oyununda Yer Dev Çukur Hatası Şaşırttı

PlayStation 5 Spider-Man Miles Morales Özel Tasarımı

Konsept tasarım çalışmasına baktığımız zaman, birçok kesim tarafından sevilmeyen beyaz renk seçeneğinin yerine siyah ve kırmızı renk seçeneklerinin üzerinde durulduğu görülüyor. Tamamen siyah bir kasanın üzerinde kırmızı çerçeve alanlarının kullanıldığı özel tasarım konsolun yan kapak kısmında ise örümcek figürünün yer aldığı gözüküyor.

Örümcek figürü, ağlarla beraber desteklenmiş ve göz alıcı bir tasarım oluşturulmuş. Konsolun ana tasarımında böyle bir yapı var ama sadece konsol için çalışma yapılmadığını da söylemek gerekiyor. Aynı zamanda kontrol cihazları için yine kırmızı ve siyah renklerin üzerine kurulu bir tasarım yapısı gözüküyor.

[embed]

Tamamen örümcek adamın tasarımının yansıtılmış olduğu özel seri konsept tasarımının bir noktada gerçek tasarım olarak kullanılıp kullanılmayacağı ise bilinmez. Böyle bir özel tasarım serinin sunulması satışları etkileyecektir. Hele ki ışıklandırmaları düşünecek olursak, evinizin bir köşesinde durmasını isteyebileceğini bir konsol tasarımı var.