PlayStation 5 Kutu İçeriğinde Neler Olacağı Belli Oldu

PlayStation 5 Kutu İçeriğinde Neler Olacağı Belli Oldu

Tasarımı değişen konsolların iyi kötü nasıl bir yapıya sahip olacağı belli oldu. Konsolların tasarımının nasıl olacağı ya da donanımlarının nasıl olacağı gibi bazı bilgiler var. Bu bilgiler detaylanacak çünkü bu bilgilerin detaylanmasını sağlayacak olan tanıtım 16 Eylül'de yapılacak.

Konsol detaylı tanıtılınca, tanıtımın arkasından satışlar başlayacak. Kasım ayı gibi de satışların olması bekleniyor. Satış tarihi yaklaştığı için konsolların stok detayları da gözükmeye başladı. Son PlayStation 5 stok kodunda, yeni oyun konsollarının kutu içeriğini gösteren bir sızıntı da gerçekleşti.

İlginizi Çekebilir: Gözden Kaçan Xbox Series S Detayı

PlayStation 5 Kutu İçerisinde Neler Sunacak?

Konsolların stokları hakkında detayların verildiği belgelere göre iki ayrı kutu bulunacak. Bir kutuda standart bir kutu da ise dijital olarak isimlendirme yapılacak. Her ne kadar isimler farklı olsa bile aslında kutu içeriği aynı olacak.

PlayStation 5

Her iki konsol modelinin de kutusunun içerisinde yer alacak içerikler şöyle:

  • HDMI kablosu
  • DualSense kablosuz oyun kolu
  • AC güç kaynağı
  • 825 GB SSD disk konsolun içerisinde
  • USB kablosu
  • Kullanım kitapçıkları
  • Astro's Playroom adında konsollar için geliştirilmiş olan bir oyun.

Şimdilik kutu içeriğinde bunlar olacak gibi duruyor. PlayStation 5 detaylı tanıtımı sonrasında kutu içerisinde yer alacak materyallerde netlik kazanabilir. Tanıtımın 16 Eylül olduğunu bir kez daha hatırlatmak gerekiyor.

Yani çok değil, önümüzdeki haftadan sonra kutu içeriğine varıncaya kadar birçok bilgiyi elde edeceğiz. Kutu içeriğinden daha önemli olan konsolun fiyatı olacak. Bu şekilde zengin bir kutu içeriğinin olması, fiyatların çok düşük olmayacağı anlamına da geliyor.