PlayStation 3Xbox 360

PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarına Rockstar’dan kötü haber!

Her geçen gün yeni nesil konsollar karşısında saf dışı kalmaya devam eden PS3 ve Xbox 360 için Rockstar’dan kötü haber geldi!

Geçtiğimiz her gün tarihin tozlu raflarında kendine daha çok yer bulan PS3 ve Xbox 360 için bir kötü haberde Rockstar Games‘den geldi. Uzunca bir aradan sonra yeni nesil konsollarda ve PC platformunda kendini gösteren Grand Theft Auto V için gelecek yeni güncellemeler artık PlayStation 3 ve Xbox 360’a gelmeyecek. Firma eski nesile olan güncelleme desteğini sonlandırdı.

Firmadan yapılan haber halen PlayStation 3 ve Xbox 360 üzerinden GTA Online oynayan kullanıcıları oldukça üzecek. Firmanın yaptığı açıklamaya bakılacak olursa ilerde duyurulacak güncelleme ve eklentiler ile birlikte daha önce duyurusu yapılan Freemode Events eklentisi de eski nesile gelmeyecek. Peki ya bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben ps3 sahibi değilim ama madem bu desteği vermeyeceksiniz o oyunlara o kadar parayı niye alıyorsunuz bıktım artık bu güncel kalma saçmalığından :D .Pc en iyisi en azından böyle saçmalıklar yapma şansları yok.Tek sıkıntı exculisive çok güzel oyunların pc’ye hiç çıkmaması :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu