Dünyanın En Zor Oyunu Canınızı Sıkacak! Cuphead PS4'te!

Dünyanın En Zor Oyunu Canınızı Sıkacak! Cuphead PS4'te!

Cuphead oyununu daha önce duydunuz mu? Bu oyun öncelikli olarak PC ve Xbox için gelmişti. Şimdi de ilgi yoğun olunca PS4 için hazırlandı ve buna göre sunuldu bu oyun. Geliştirici stüdyoya göre oyunun PlayStation için özel olarak yapılan bir tanıtımla sunulması da çok ilgi çekti diyebiliriz.

2017 senesinde PC ve Xbox One ile ilgili olarak ön plana çıkarılan ve oyuncularla ilgili seçenekleri de organize eden pek çok çalışma oldu. Bu çalışmalar eleştirmenler ve oyuncular tarafından ilgiyle izlendi ve incelendi diyebiliriz. Cuphead oyunu biraz saç baş yoldurtan bir oyun olduğu için de insanların isteklerine göre bir beklenti ve seçenek yaratıldı. Bu yüzden de süreçlerle ilgili çalışmaların tamamını kendi içinde değerlendirebilirsiniz. Cuphead oyunu Studio MDHR tarafından yapılan bir oyun ve basın açıklaması ile oyunla ilgili tanıtımlar yapıldı.

Cuphead PlayStation 4 tanıtım videosu şu şekilde!

Oyunla ilgili açıklama yapan şirket, şu şekilde bir konuşma gerçekleştirdi. Chad Moldenhauer, yayınladığı basın açıklamasında "Ekibimizin birçoğu, Resident Evil'dan Vandal Hearts'a kadar klasik PlayStation oyunlarının dünyasını keşfederek büyüdü. Oyuncuların ellerinde PlayStation kontrolcüsüyle Inkwell Isles boyunca maceralar yaşayacağını düşünmek inanılmaz.

Yıllar boyunca bize mesaj atan tüm tutkulu PlayStation hayranları, Cuphead'i birinci elden deneyimleme şansı bulduğunuz için çok heyecanlıyız. Ayrıca oyunumuzu ve hikâyemizi yeni oyunculara götürmemizde bize destek veren Xbox ekibine çok teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Bakalım bu can sıkıcı oyun Ps4 için ne kadar sevilecek ve ne kadar indirilecek. Merakla bekliyoruz. Sizlerin oyuna dair yorumları nedir peki?