PlayStation 5 Kaç Kilo? Ağırlığı Ortaya Çıktı! (Baya ağır)

PlayStation 5 Kaç Kilo? Ağırlığı Ortaya Çıktı! (Baya ağır)

Amazon tarafından ALmanya üzerinde yayınlanan bir ürün sayfasına bakarsak, yeni nesil oyun konsolunun PS3 ürününden sonra en ağır konsol olduğunu görüyoruz. Yine de ürün sayfasında yer alan bazı bilgilerin teyitine birlikte bakabiliriz ve bilgilerin doğruluğu konusunda şüphede olabiliriz.

Amazon üzerinde ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre site üzerinde ürünün ağırlığının 5 kiloya yakın olduğu ortaya çıktı. 4.78 KG şeklinde sunulan bilgiye göre ürün oldukça ağır gibi görünüyor. PS4 için şuan mevcut kilo 2,79 olduğu için yeni ürünün konsol kilosu da biraz bu konuda ön plana çıkarılıyor.

Ürün oldukça ağır görünüyor!

Konsept olarak bakarsak ürünün ağırlığını kendi içinde deneyimleyebilir ve inceleyebiliriz aslında. Site üzerinde yapılan duyurulara göre geniş çaplı bir çalışma ve duyuru yapılıyor. Herkes için ön plana çıkarılan ve sunulan çözümler adına tek bir tıklama işlemi işinize yarayacaktır. Zaman kaybetmeyin ve güncel seçenekleri incelemeye başlayın.

Bununla birlikte Amazon Almanya’daki verilerin yüzde 100 güvenilir olmadığının da altını çizelim. Zira ürün sayfasını ziyaret ettiğimizde beklenmedik bir şekilde standart PS5 ile PS5 Digital Edition’ın aynı ağırlığa sahip olduğunu görüyoruz. Ancak PS5 Digital Edition’da herhangi bir disk sürücü bulunmadığından daha hafif olması bekleniyordu.