xCloud, Xbox Game Pass'e Dahil Oluyor

xCloud, Xbox Game Pass'e Dahil Oluyor

Microsoft son zamanlarda bünyesinde barındırdığı oyuncularına gerçekten de harika haberler veriyor. Microsoft son olarak xCloud’un, Eylül ayı geldiğinde Xbox Game Pass ile birleşeceğini resmi bir şekilde açıkladı. Bu açıklamayla beraber oyuncular büyük bir sevinç yaşarken bu denli alternatifler sunmaya başlayan Microsoft, güzel tepkiler almayı başardı.

Microsoft, her geçen gün Xbox oyuncularını sevindirmek amacıyla birçok önemli adımı attı ve kendisini geliştirdi. Yaptığı açıklamalar dolayısıyla adeta oyuncularına sürprizler yapan Microsoft, yine harika bir haberin müjdesini gerçekleştirdiği resmi açıklamayla beraber verdi. Microsoft’un yaptığı açıklama xCloud’un Game Pass’e ekleneceği yönünde.

ELEŞTİRİLER OLUMLU OLMAYI SÜRDÜRÜYOR

Bu haber, oyuncular tarafından büyük bir merakla takip edildi. Xbox kullanıcıları, son zamanlarda yaşanan iyi gelişmeler dolayısıyla oldukça mutlu görünüyor ki yapılan eleştiriler her zaman olumlu yönde seyrediyor.

EK ÜCRET ÖDEMEK YOK!

Microsoft yetkilileri tarafından gerçekleştirilen açıklamalara bakıldığında, Xbox’un oyun yayın servisi olarak bilinen xCloud, Eylül ayı itibariyle Xbox Game Pass içerisine katılacağını duyurdu. Yapılan açıklamanın içeriğinde, Xbox Game Pass Ultimate kullanıcılarının herhangi bir ekstra ücret ödemesi gerçekleştirmeden xCloud erişimine sahip olacaklarını da ifade ediliyor.

AÇIKLAMA YAPILMIŞTI AMA DETAYLAR VERİLMEMİŞTİ

Microsoft, daha önceden xCloud’un bu sene içinde Game Pass’e ekleneceğine yönelik bir bilgiyi resmi olarak zaten yayınlamıştı fakat bu gelişmenin ne zaman olacağına dair herhangi bir bilgi paylaşımı yapmamıştı. xCloud’un hangi Game Pass versiyonuna dahil edileceği hakkında bile bir bilgi tam anlamıyla verilmemişti. Gerçekleştirilen bu açıklamanın ardından bu soruların cevapları da otomatik olarak ortaya çıktı.

xCloud sayesinde, cep telefonunuzu kullanarak ya da tabletiniz üzerinden de xBox oyunlarını hiçbir problem yaşamadan oynayabilirsiniz. xCloud bünyesinde daha önceden hazırlanan 50 kadar oyun zaten bulunmaktadır. Gelişme sonrasında herkes çok mutlu oldu.