Xbox Series X ve S TV Reklamına Bir de Böyle Bakın

Xbox Series X ve S TV Reklamına Bir de Böyle Bakın

Microsoft'un oyun konsolları geliyor. Bugün itibariyle Xbox Series X ve S konsollarının çıkış tarihine 30 günden az bir süre kaldı. Gücü ile fark yaratacağı söylenen yeni nesil oyun konsollarının 10 Kasım günü satışa çıkacağı söylendi.

Süre kısaldıkça Microsoft'un reklam çalışmaları da hızlanmaya başladı. Yeni nesil oyun konsolları için ilk televizyon reklamı da yayınlandı. İki oyun konsolunu da bir alarak yayınlanan televizyon reklamının detaylarına bakalım.

İlginizi Çekin: Assassin’s Creed Valhalla Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Xbox Series X ve S Televizyon Reklamında Yer Alan Detaylar

Reklam filminde yer alan isim, yine ünlü bir isim oldu. Black Panther filminden de tanıdığımız Daniel Kaluuya'nın yer aldığı konsol reklamında, en büyük rol ise yine Microsoft'un oyunu olan Halo Infinite oldu.

Yakın zamanda göreceğimiz yeni oyun Halo Infinite üzerine kurulu olduğunu gördüğümüz reklam filminde yine diğer oyunlara da atıfta bulunuluyor. Özellikle konsolun çıkış yapımlarından biri olacak Assassin's Creed Valhalla yapımının da reklam filminde yer alması istenmiş.

[embed]

Böylece oyun dünyasına farklı bir açıdan yaklaşım gösterilmiş. Türkiye'de de satışa çıkacak olan Xbox Series X ve S konsolları için reklam filmini siz de görün ve yorumunuzu yapın. Biz bu arada fiyatlar için de bir paylaşım yapalım.

Xbox Series X Türkiye fiyatı 9.299 TL olacak. Biraz daha uyguna satılacağı iddia edilen Xbox Series S modeli ise 5.399 TL ile satışa çıkacak. Ne kadar satılır ya da PS5 oyun konsollarına karşı ne kadar başarılı olur bunu zaman gösterecek.