20 TL Altında Alınacak En İyi Oyunlar

20 TL Altında Alınacak En İyi Oyunlar

Tutkunlarını saatlerce başında oturtan dijital oyun platformu steam sevenleri için dönem dönem hatırı sayılır indirimler yapmaktadır.

Oyun

tutkunları Black Friday indirimlerini bekledikleri kadar Steam’ın yapacağı yaz indirimlerini de büyük bir heyecanla beklediler. Bu fırsat günlerini değerlendirmek isteyen oyun severler indirimlerin başlamasıyla da beraber sahip olmak istedikleri oyunlar için yoğun bir ilgi göstererek adeta satın alma yarışına girdiler. Steam yetkililerinin bildirdiğine göre bu sene yapılacak olan yaz indirimlerinin 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Eğer sizlerde Steam'ın yapacağı bu eşsiz fırsatları kaçırmak istemeyenlerden iseniz aşağıdaki yazımızdan satın almak istediğiniz oyunların indirimlerini inceleyebilirsiniz.

Steam indirimli oyunları

Yapacağı birçok indirim ile oyun tutkunlarını heyecanlandıran Steam’ın sizler için sunduğu 20 Türk lirası altı olan oyunları sizler için hazırladık. Heyecandan aksiyona simülasyondan macera oyunlarına kadar sizler için çeşit çeşit oyun sunan Steam oyun severlerden oldukça pozitif yorumlar topladı. Hadi şimdi sizler ile 20 tl altı oyunlara göz atmaya başlayalım.

Kart oyunları sevenlerin vazgeçilmezi üstün strateji gerektiren oyunu Slay the Spire, Steam yaz indirimleri sayesinde, 40 tl olan satış fiyatı yapılan %50 indirim sayesinde 20 tl oldu.

Sevenlerine büyük aksiyonlar yaşatan SYNTHETIK oyununa gelirsek 2 hafta sürecek olan yaz indirimleri sayesinde 39 tl olan satış fiyatı aynı şekil de %50 indirime uğrayarak 19.5 tl olarak belirlenmiştir. Birçok kişinin heyecanla beklediği bu kampanyaya karşı SYNTHETIK uygulanan indirimler de sayesinde yoğun bir ilgiye maruz kaldı.

25 Haziran – 9 Temmuz arası yakalayabileceğiniz bu uygun fiyatlı oyunlarda sıra Microsoft Flight Simülatör X ‘da. Oyun yaz kampanyası ile büyük bir indirime uğrayarak 39 tl olan fiyatından %75 indirim ile 9.75 tl gibi ucuz bir rakama düştü. Haliyle bekleyenleri tarafından inanılmaz bir rağbet gördü. Uçak simülasyon u olan bu oyun, oynayanlarına gerçek uçak deneyimleri sunuyor.

Son olarak belki de en büyük indirime sahip olan ve Steam’ın en uygun fiyatlı oyunu olan Just Cause 3’e gelirsek oyun yapılan %85 indirim tutarı sayesinde 45 tl den 6.75 tl gibi uygun bir fiyata sevenlerine sunuldu.

Eğer sizlerde büyük bir oyun tutkunu olduğunuzu düşünüyor iseniz Steam uygulamasına girerek indirimleri kaçırmadan dilediğiniz oyunu satın alabilirsiniz.