Steam Sonbahar ve Kış İndirimlerinde Önemli Oyunlar!

Steam Sonbahar ve Kış İndirimlerinde Önemli Oyunlar!

Steam yaz indirimlerinden sonra kış ve sonbahar indirimleri müjdesi verildi. Peki Steam ne zaman aktif olarak indirimleri başlatacak? Hangi oyunlarda fiyat düşüşü bekleniyor? Yapılan açıklamalara göre sizlerle tarihleri paylaşacağız.

Steam, yeni bir indirim kampanyasıyla karşımıza çıkacak. Her yıl düzenli olarak indirim yapan dijital oyun platformu, bu alanda liderliğini sürdürüyor. Pek çok oyununun şok fiyatlarla satılması beklenmekte. Üstelik fiyat konusunda beklentilerin de üstüne çıkılabilir. Sonbahar indirimlerinin yanı sıra kış indirimlerine ilişkin bilgiler de verildi. Her iki indirim vaktinde de önemli fiyat düşüşleri bekleniyor. Yeni çıkan oyunlarda dahi ufak miktarlarda fiyat değişimi yapılabilir. Ancak en önemlisi yıllanmış ve hala fiyatı yüksek olan bazı popüler oyunlarda. Çıkalı birkaç sene olmuş oyunlarla ilgili beklentiler yüksek. Bir yıl geçmiş oyunlarda dahi fiyat bakımından nasıl bir gelişme yaşanacağını göreceğiz. Pek çok kişi gelişmeleri yakından takip ediyor.

Hangi Oyunlar İndirime Girecek?

Şu an için oyunlarla ilgili bilgiler verilmiş değil. İndirime girecek oyunlar kesinleştiğinde sizlere gerekli güncellemeyi yapacağız. Ancak Steam bu konuda sessizliğini koruyor. Çünkü hali hazırda indirimlere büyük ilginin olacağını bilmekte. Bu aktifliği daha da artırmak için tarih geldiğinde indirimleri duyuracak. Yok fiyatına satılacak oyunları kaçırmak istemiyorsanız sizler de vakit geldiğinde Steam'e giriş yapın ve fırsatlardan yararlanın. Üstelik çeşitli etkinliklerin yapılarak kullanıcılara daha fazla oyun ve çeşitli tecrübe puanları kazandırılabilir. Steam bu konuda nasıl bir adım atacak hep birlikte göreceğiz.

Cadılar Bayramı İndirimi de Olacak!

Steam, yalnızca sonbahar ve kış değil Cadılar Bayramı indirimi yaparak da adından söz ettirecek. 28 Ekim'de başlayan indirimler büyük dikkat çekti.

cadilar.jpg

Sonbahar İndirimleri Ne Zaman?

Steam'in Sonbahar İndirimleri ile ilgili güncel tarih paylaşıldı. İndirimler 24 Kasım'da başlayacak. 30 Kasım'da ise son bulacak. Buna bağı olarak indirimlere kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Yaklaşık bir ay sonra büyük indirimleri hep birlikte göreceğiz.

Kış İndirimleri Ne Zaman?

Steam Kış İndirimleri'nin 22 Aralık 2021 – 5 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşeceği duyuruldu. Buna bağlı olarak her iki indirim etkinliğinde farklı oyunların düşük fiyat üzerinden satılması bekleniyor. Daha önce GTA 5'te olduğu gibi bu tarz kaliteli oyunlarda da büyük fiyat düşüşleri yaşanır mı bilinmez. Ancak Steam, 2021 yılına damga vuracak bazı hamlelerde bulunacaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da adından söz ettirmesi muhtemel.

Steam Epic Games'i Geçebilir

Steam, her yıl düzenlediği indirimlerle beraber Epic Games'in son bir yıllık performansını geride bırakmak istiyor. Şirket, bunun için yoğun bir çaba sarf etmekte. Lider dijital oyun platformu olduğu yetmiyormuş gibi rakibine tekrardan fark atarak adından söz ettirmek istiyor. Bakalım önümüzdeki haftalarda ne gibi gelişmeler yaşanacak.