Halkbank'tan Geleneksel Faizsiz 88.0000 TL Kredi

Halkbank'tan Geleneksel Faizsiz 88.0000 TL Kredi

Halkbank yıllık geleneksel olan faizsiz kredisini yeniden vereceğini duyurdu. Yapılan açıklama ile birlikte Halkbank 60 ay vadeli bir şekilde faizsiz bir kredi vereceğini duyurdu. Verilecek olan bu krediyi aslında Halkbank her sene benzer koşullarda verme

Halkbank yıllık geleneksel olan faizsiz kredisini yeniden vereceğini duyurdu. Yapılan açıklama ile birlikte Halkbank 60 ay vadeli bir şekilde faizsiz bir kredi vereceğini duyurdu. Verilecek olan bu krediyi aslında Halkbank her sene benzer koşullarda vermektedir.

halkbank-1603215621.jpg

Bu sebeple Halkbank müşterileri arasında geleneksel olarak verilmekte olan bu kredi bu sıralar beklemekteydi. Sosyal medya üzerinde ve kredi forumları üzerinde Halkbank tarafından verilmekte olan faizsiz geleneksel kredinin gecikmesinden dolayı vatandaşlar arasında bu sene bu kredinin verilmeyeceği ve daha sonra belki aynı koşullarda bu kredinin sunulacağı ile ilgili çeşitli bilgi paylaşımları yapılıyordu. Yapılan açıklamalar ve değerlendirmeler neticesinde banka bu konular da tamamen cevapsız kalarak beklemeyi tercih etti. Konuya banka tarafından herhangi bir cevap verilmemesi bu belirtilenlerin doğru olduğu ve ekonomik bir sıkıntı bulunmasından dolayı faizsiz bir şekilde her sene verilmekte olan kredinin bu sene vatandaşlara verilmeyeceği inancı vatandaşlarda yükseldi.

Geleneksel Kredi Bir tane de veriliyor

Halkbank müşterilerinin faizsiz bir şekilde verilmekte olan krediden yana ümitlerini kesmiş olduğu bir sırada banka tarafından yapılan bir açıklama ile birlikte geleneksel olan kredinin oldukça büyük bir miktarda rekor seviyede 88.000 TL gibi bir önemli bir miktarda verileceği ve koşulların ise değişmediği belirtildi. Normal şartlar altında 10.000 TL ile 20.000 TL arasında verilmekte olan ve tamamen faizsiz bir şekilde vatandaşların memnuniyeti odaklı olarak sunulmakta olan bu kredi bu sene oldukça büyük bir miktarda yani 88.000 TL gibi önemli bir seviyede verilecek olması ve birçok vatandaşı esnafı memuru emekliyi memnun etti.

Kredi tüm vatandaşlara açık

Bilindiği üzere bankalar bazı özel kredileri bazı özel müşterilerine vermektedir. Örnek olarak memura odaklı kredi, esnafa odaklı kredi, ev hanımlarına odaklı kredi, asgari ücretlilere odaklı kredi gibi çeşitli hedef kitle belirlenmiş olan krediler bulunmaktadır. Halkbank bu önemli krediyi herhangi bir kitleye odaklı olarak değil tüm vatandaşların hizmetine sunması da takdire şayan olan vatandaşlar arasında oldukça beğenilen ve takdir edilen bir konudur. İsteyen tüm vatandaşlar şartları kabul görmesi ile birlikte bu krediye rahat bir şekilde başvurup 88.000 TL gibi önemli bir miktarı tek seferde hesaplarına aktarmaları mümkün.

2507318-810x458.jpg

Böylece herhangi bir ayrıntı ile uğraşmadan kefil ve benzeri sıkıntılarla karşılaşmadan uzun süren başvuru şartları ve koşulları olmadan bu krediyi almak tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sağlanan en büyük imkanlardan bir tanesi. En fazla bu noktada diğer bankaların eleştirildiği bir durumda Halk Bankası tarafından ayrım yapılmaması kendi müşterisi veya kendi müşterisi olmayan tüm vatandaşlar bu kredinin verilmesi bu krediyi en çok ön plana çıkartan etkenlerden bir tanesi olarak biliniyor.

Krediye başvuru nereden yapılır

88.000 TL faizsiz bu şekilde ödenmekte olan krediye başvuru oldukça fazla başvuru noktasına yapılabilmektedir. İlk olarak Türkiye Cumhuriyeti'nde bulunmakta olan tüm Halkbank şubelerinden direkt olarak bu krediye müracaat etmeniz mümkün olacaktır. Şubelere giderek vakit kaybetmek istemeyen vatandaşlar için ise evinizde direkt olarak bu krediye başvurma yöntemleri bulunuyor.

Öncelikle kısa mesaj yöntemi ile kredi yazıp T.C. kimlik numaranızı yazmanız durumunda kısa mesaj göndermeniz halinde bu krediyi alıp alamayacağını ve ilgili tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bankanın internet sitesi üzerinden de rahat bir şekilde gerekli formun doldurulması ile birlikte krediye başvuru yapılması mümkün olacaktır. Kredi başvuru seçenekleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda mobil bankacılık kullanılması ile birlikte direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak kredi ile ilgili bilgi almak neticesinde direkt olarak krediye başvuru yapmak mümkündür.

halk-aa-16-9-1571176560.jpg

Bu aşamadan sonra krediyi alıp alamayacağınız ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirme telefon numaranız üzerinden direkt aranma suretiyle veya kısa mesaj gönderilmek suretiyle de olabilmektedir. Veya vermiş olduğunuz e-posta üzerinden tarafınıza konuyla ilgili açık bir şekilde bilgilendirme sunulacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler