Akbank Müşterilere 0.69 Faizli Kredi! Herkese Verilecek

Akbank Müşterilere 0.69 Faizli Kredi! Herkese Verilecek

Düşük faizli kredi ile ilgili bankalar bir bilgi yarışmaya devam ediyor. Bankaların bir kısmı büyük ve tanınmış olmaları dolayısıyla müşterilerine çeşitli cazip kampanyalar sunuyor.

Bir takım bankalar ise yeni tanınmakta olmalarından dolayı diğer bankalar ile rekabet içerisine girebilmek adına uygun krediler ile birlikte vatandaşlara kendilerini tanıtmış oluyorlar.

Akbank ülkemizde Uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan özel bankaların başında gelmektedir. Banka bazı zamanlarda çeşitli reklam kampanyaları ile birlikte kendisini vatandaşları hatırlatmaktadır. Bankanın bir değişik reklam anlayışı da uygun kredi vermek üzerinedir uygun kredi vererek adından uzun süre söz ettirmekte olan Akbank Böylelikle hem reklamını yapmakta hem de ayrıca vatandaşlara uygun kredi sunmaktadır.

akbank.jpg

Akbank Bu anlayış çerçevesinde yeni bir kredi kampanyası başlatmış bulunuyor. 0.69 ile başlayacak kredi 1.29 faiz oranına kadar yükselmektedir. Böylelikle uzun vade veya kısa vadede ne kadarlık bir ihtiyacınızın olduğuna göre değişmekte olan faiz oranları çerçevesinde banka sizlere uygun koşullu krediler sunmaktadır.

Bankanın Sunmuş Olduğu Kredi Detayları

Bankanın sunmuş olduğu bir cazip kredi de birtakım ayrıntılar söz konusu yani tüm Kredi alacak vatandaşlar 069 dan bu krediyi kullanamayacaklar. Bazı vatandaşlar 12 ay vadeli bir şekilde krediyi kullanabilecek en bazı vatandaşlar 60 ay vadeli bir şekilde kullanabilecekler. Bu sebeple Bu arada ki vade farkından dolayı çeşitli faiz oranlarında farklılık veya Kredi masraflarında farklılık ve söz konusu olacaktır.

12 ay vadeli şekilde 20.000 TL kredi almak isteyen vatandaşlara banka 0.69 faiz oranını uygun görünmektedir bu Kredi de 3000 TL kredi masrafı bulunmaktadır.

24 ay vadeli şekilde 35 bin TL'ye kadar kredi almak isteyen vatandaşlara 0.79 faiz oranı ile birlikte Kredi sunulmaktadır Ayrıca bu kredinin masrafı ise 4000 TL'dir.

faizler-dusuyor-milyonlar-bekliyordu-kabul-edild-5071668.jpg

36 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise 45.000 TL limit ne kadar kredi kullanabileceklerdir Ayrıca bu kredinin masrafı bulunmaktadır krediyi kullanmak isteyenler 5500 TL masraf ödemesi yapması gerekmektedir

48 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlara da banka hizmet sunmaktadır aynı zamanda miktar olarak da yüksek bir limit sunmaktadır. 50.000 TL limit a kadar bu krediyi 48 ay vadeli bir şekilde kullanmak mümkündür. Fakat bu durumda faiz oranı 0.99 olmaktadır Ayrıca kredinin masrafı ise 6 bin 500 TL olarak tespit edilmiştir.

60 ay vade bir şekilde kredi kullanma imkanı Akbank müşterilerine sunmaktadır. Diğer bankalarda 36 ay olarak belirlenmiş olan Kredi vade oranı Akbank'ta maksimum 60 ay olarak tespit edilmiştir. Böylece banka yüksek limitli ve düşük faizli krediler uzunmuş bulunuyor. Bu kredinin faiz oranı ise 1.29 olarak tespit edilmiş aynı zamanda bu krediyi 100 bin TL'ye kadar kullanmak mümkün yalnız kredi kullanmak isteyen vatandaşların bir miktar masraf ödemesi yapması gerekmektedir bu masraf ise 7500 TL olarak belirlenmiştir.

172196.jpg

Kimler Bu Krediyi Kullanabilecek

Banka bu krediyi sadece Şimdilik kendi müşterilerine sunmaktadır. Akbank müşterisi olmak kaydı ile bu karelerden herhangi bir tanesini kullanmak mümkündür. Akbank müşterisi olmanın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra daha önceki kullanılmış kredilerde veya kullanılmış olan Kredi kartlarında ödemelerle ilgili herhangi bir sıkıntının bulunmaması şartı da aranan şartlar arasındadır. Ayrıca vatandaşlara sigortalı bir işte çalışma zorunluluğu bulunmaktadır. Herhangi bir işte çalışmayan veya kredi puanını da düşük olan vatandaşların bu krediye kullanmaları gibi bir durum söz konusu değildir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler