Oyun HaberleriSteam

Zombie Wars: Invasion, Steam’de oylarınızı bekliyor

Bir Türk yapımı oyun daha Steam yolcusu. Türk oyun sektörüne katkıda bulunmak istiyorsanız Zombie Wars: Invasion’ın Steam oylamasına davetlisiniz.

Geçtiğimiz günlerde Android ve iOS için çıkış yapan Zombie Wars: Invasion bu seferde dünyanın en büyük oyun mağazası Steam‘de yerini almak için kullanıcı oylamasına sunuldu. Eğer oyunu oynama fırsatı bulmadıysanız aşağıdaki bağlantılardan Mobil cihazınıza indirip deneyebilirsiniz.

[linkbox tur=android link=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zombiewarss.dnzy img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-android.png gelistirici=”DNZY Games” boyut=”45MB” fiyat=”Ücretsiz”]Zombie Wars: Invasion[/linkbox] [linkbox tur=ios link=https://itunes.apple.com/us/app/zombie-wars-invasion/id1046825540 img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-ios.png gelistirici=”DNZY Games” boyut=”62MB” fiyat=”Ücretsiz”]Zombie Wars: Invasion[/linkbox]

Oyuna destek olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak “Steam’de bulunsaydı, bu oyunu alır mıydınız?” sorusunun altındaki “Evet” butonuna tıklamanız yeterlidir. Eğer doğru tıklama yaptıysanız “Evet” butonunun hemen altında “Desteğiniz için teşekkür ederiz!” mesajını göreceksiniz.

[linkbox tur=steam link=http://store.steampowered.com/app/429060 img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-steam.png gelistirici=”DNZY Games” fiyat=”6,00TL” boyut=”210MB” ]Zombie Wars: Invasion[/linkbox]

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu