Valve Steam'e Müzik ve Film Özelliği Getiriyor

Valve Steam'e Müzik ve Film Özelliği Getiriyor

Steam OS ve Steam Machine ile birlikte Steam'e çok fazla özellik ekleyeceklerini duyuran Valve, Steam Müzik Sitstemini Devreye soktu. Detaylar yazımızda.

Steam Machine'ler piyasa çıkmadan önce Steam'i olabildiğince özelleştireceğini söyleyen Valve, ilk çalışmalarının film izleme ve müzik dinleme özelliği üzerinde olduğunu açıklamıştı.

Bir süredir üzerinden uğraşılan Steam Müzik sistemi ile ilgili olarak kısa bir süre önce Valve tarafından bir duyuru gerçekleştirildi. Yapılan açıklamada Steam Müzik sisteminin şu an beta aşamasında ve aktif olduğu söylendi. Şimdilik oyun içerisindeyken istediğiniz müziği dinlemenizi ve oyun esnasındayken değiştirmenizi sağlayan bu sistem ileride çok daha kapsamlı bir müzik servisini dönüşebilir. Belki de Steam üzerinden sevdiğiniz sanatçılarının albümlerini indirebilirsiniz.

Bu arada yakında Steam Film servisi ile ilgili bilgiler de gelecektir. Tabi ki bizde en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Steam'in yeni Müzik servisi hakkında görüşlerinizi yorum kısmından bize yazabilirsiniz.