Steam'den Yeni Ücretsiz Oyun Gelişmesi! Steam Hangi Oyunları Bedavaya Verecek?

Steam'den Yeni Ücretsiz Oyun Gelişmesi! Steam Hangi Oyunları Bedavaya Verecek?

Steam, ücretsiz oyunlar vererek kullanıcılarını mutlu etti. Yakın zamanda bitecek kampanyayı kaçırmamak için sizler de oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Peki Steam hangi oyunları ücretsiz sunuyor? Bedava oyun kampanyasına dair detaylar...

Steam, yine ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkıyor. En popüler dijital oyun platformlarından biri olan Steam, son zamanlarda oyunlarla ilgili kampanyalarına devam etmekte. Ücretsiz verdiği oyunlar neticesinde platformdaki etkileşimi bir hayli artırmış durumda. İnsanlar, ücret ödemeden kaliteli oyunlara sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Peki Steam bu sefer hangi oyunu bedavaya verdi? Epic Games gibi kendi bünyesindeki oyunları ücretsiz vererek büyük bir kampanya başlatan şirket, çok sevilen iki oyunla müjdeyi duyurdu. Oyunların ismini duyanlar doğrudan Steam'e girdi ve oyun kütüphanesine ücretsiz oyunları ekledi.

Steam'in Verdiği Ücretsiz Oyunlar

Steam, RPG oyunları ile arası iyi olan pek çok kullanıcıyı sevindirdi. Verdiği oyunlardan biri Titan Quest'ti. Oyunu daha önce satın almak isteyenler 31 TL gibi bir fiyat ödemeliydi. Ancak bir şekilde bu fiyatı ödemeyenler şu an ücretsiz oyun keyfini rahatlıkla çıkaracak. Ayrıca oyun içerisinde yer alan pek çok özellik de sizi saatlerce oyun başından kaldırmayacak. Son zamanların dikkat çeken oyunlarından biri olmasıyla beraber, ücretsiz olarak karşımıza çıktığı için tercih edilir hale geldi. Titan Quest'i satın almak isteyenler mağazanın arama kısmına oyun ismini yazabilir ve oyun kütüphanesine ekleyebilir. Kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaktır. Oyunu dilediğiniz vakit indirebilirsiniz.

jagged.jpg

Jagged Aliance da Ücretsiz Oldu!

1990'lı yılların ortalarında çıkan ve çıktığı günden bu yana bir döneme damgasını vuran Jagged Aliance, ücretsiz hale geldi. Strateji oyunları arasında basit yapısı ve ilgi çeken oyun deneyimini sizlere sunuyor. Eğer stratejiye merakını var ise bu oyunu da oynayabilirsiniz. Üstelik Jagged Aliance'nin Gold Edition sürümüne herhangi bir ücret ödemeden sahip olacaksınız. Normalde 18 TL'lik bir ödeme yapmaktan da kurtuluyorsunuz. Steam, sizin daha fazla oyun keyfi yaşamanızı ve aynı zamanda platformda vakit geçirmenizi istiyor. İki tarafın da işine gelebilecek bu teklife yanıt vere kullanıcı sayısı oldukça fazla.

49 TL'lik Oyunlar Bedava Oldu!

Steam ücretsiz oyun kampanyasına katıldığınız takdirde normalde 49 TL'ye alabileceğiniz oyunlar bedavaya sahip olacaksınız. Bu da demek oluyor ki oyun fırsatlarını en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Pek çok oyuncu, hem Steam hem de Epic Games fırsatlarını kaçırmıyor. 23 Eylül'e kadar geçerli olan bu fırsatı kaçırmamak için sizler de Steam'e giriş yapabilirsiniz. Steam, yeni oyunlar vermeye devam edecek gibi gözüküyor. Bedava oyun sizi masraftan da kurtaracaktır. Bu yıl platformun ücretsiz verdiği oyun sayısında artış var. Pandemide insanlar oyunlara çok fazla yöneldi. Bunu bilen dijital oyun platformları da elinden geldikleri şekilde kampanyalar yürütüyor.