Steam, Oyun Festivalinin Tarihleri ve Detaylarını Paylaştı

Steam, Oyun Festivalinin Tarihleri ve Detaylarını Paylaştı

Steam Oyun Festivali, 1 Ekim - 7 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Steam, Next Fest'in ne zaman gerçekleşeceğini onayladı, 1 Ekim'de 20:00'de başlayacak ve 7 Ekim'de sona erecek. Next Fest, oyuncuların yüzlerce farklı oyun demosunu keşfetmesine ve oynamasına olanak tanıyan, gelecek oyunların çok günlü bir kutlamasıdır. Etkinlik sırasında hayranlar geliştirici canlı yayınlarını izleyebilecek ve geliştirme ekipleriyle yakında Steam'e gelecek oyunlar hakkında sohbet edebilecek.

Steam, tarihleri ​​açıklamanın yanı sıra, öne çıkacak birden fazla oyunu gösteren bir teaser videosu da paylaştı. Etkinlik sırasında sunulacak olan daha heyecan verici oyun demolarından biri, "No Man's Sky"ın arkasındaki yaratıcılardan geliyor. Şu anda o oyun hakkında pek bir şey bilmiyoruz, ancak geliştiricilerden büyük şeyler bekleniyor.

Teaser videosunda görülen diğer oyunlar arasında “Starship Troopers – Terran Command”, “Life of Delta” ve diğerleri yer alıyor. Etkinlik, birden fazla başlığa sahip yerleşik geliştiricilerin ve ilk kez sahneye çıkan geliştiricilerin oyun demolarının bir karışımına sahip olacak.

Pandemi, hayranların geliştiricilerle etkileşime girebileceği veya birlikte oyun oynayabileceği toplantıları engellediğinden, pandemi sırasında Next Fest etkinlikleri sık sık gerçekleşti. Next Fest, daha önce Steam Oyun Festivali olarak adlandırılıyordu, ancak adı bu yılın Haziran ayında değişti.

https://youtu.be/g8ykD5CeNWk

Etkinliğin resmi bildiriminde Steam, 15 Ağustos'ta Next Fest'in Ekim sayısında demolarını öne çıkarmak için geliştiricileri aramayı bıraktığını doğruladı. Muhtemelen, Ekim ayındaki Fest başladıktan sonra, en az birkaç ay sürecek.