Steam, Left 4 Dead 2'nin Fiyatını Düşürdü! Left 4 Dead 2 Kaç TL Oldu?

Steam, Left 4 Dead 2'nin Fiyatını Düşürdü! Left 4 Dead 2 Kaç TL Oldu?

Steam'in aldığı karar sonrasında Left 4 Dead 2 oyununda rekor bir indirim yapıldı. %80 indirim sonrasında oyunun fiyatı neredeyse bedava haline geldi. Pek çok kişi bu indirimden yararlanmak için oyunu satın aldı. Peki Left 4 Dead 2 konusu nedir?

Steam, aldığı bir karar ile Valve'nin sahibi olduğu Left 4 Dead 2 oyununda %80 indirime gitti. Bu yüksek orandaki indirim nedeniyle kullanıcıların oyun koleksiyonuna bir oyunu daha eklemek için hamlede bulunduğunu ortaya koydu. Pek çok kişi, bu efsane oyunun kütüphanesinde yer almasını istediğini ifade ediyordu. Bundan yıllar önce yılbaşı hediyesi olarak herkese bedava Left 4 Dead 2 verilmişti. Aradan geçen yılların sonunda şirket güzel bir indirim yaptı ve oyunu çok uyguna vereceğini duyurdu.

Oyun Fiyatı 3,70 TL'ye Düştü!

Left 4 Dead 2'in ne kadara satılacağı ise belli oldu. Normal fiyatı 18,50 olan oyun artık, %80 indirimle 3,70 TL'den satılıyor. Elbette bu indirimin de belirli bir süresi olacak. Bu süre zarfında indirimden yararlanan kullanıcılar düşük fiyat üzerinden oyunu oynayabilir. İndirimdeki son tarih merak ediliyor.

left4.jpg

İndirim İçin Son Tarih 30 Ağustos!

İndirimden faydalanmak isteyenlerin 30 Ağustos'a kadar indirimden yararlanması gerekecek. Aksi takdirde oyunu 18,50 TL üzerinden satın alacaksınız. En beğenilen Co-op oyunları arasında gösterilen Left 4 Dead 2'nin konusu da merak ediliyor. Oyun genel olarak iki gruba ayrılmakta. Zombiler ve insanlar olarak ayrılıyorlar. Zombilerin çeşitli özel güçleri bulunmakta. İnsanlar ise elinden gelenin en iyisini yaparak haritada ilerlemeye çalışıyor.

Tek Kişilik de Oynanabiliyor

Left 4 Dead 2'nin harita sayısı oldukça fazla ve isterseniz tek kişilik de oynayabilirsiniz. Zombilerin NPC olması durumunda arkadaşlarınızla beraber büyük görevler için kıyasıya çatışabilirsiniz. Takım oyununun ön planda olduğu bu modda oldukça eğlenceli anlar sizleri bekliyor olacak. Çeşitli efektler de insanı oyunu oynamak için iştahlı hale getiriyor. Çünkü mücadelenin ne kadar önemli olduğunu fazlasıyla tattığınız bir oyundan bahsediyoruz.

Left 4 Dead 2 Yıllardır Oynanmakta!

Left 4 Dead 2 , diğer oyunlar gibi zaman içerisinde online sayısı düşen yapımlara hiç benzemiyor. Oyun, daima canlı kaldı ve çeşitli güncellemelerle de ne kadar etkili bir oyun olduğunu kanıtladı. Pek çok güncelleme genel itibari ile harita ve modları kapsamaktaydı. Şimdi ise oyuna gelecek binlerce yeni oyuncu sonrasında yeni güncellemeler yapılabilir. Online oyuncu sayısının artması da bu indirim sayesinde sağlanacak. Önümüzdeki günlerde indirimin bitmesiyle beraber çevrim içi oyuncu sayısının ne kadar arttığını bizzat lobilere bakarak kendiniz de test edebilirsiniz. Oyunun eğlenceli bir grafiğe sahip olması nedeniyle saatlerce sıkılmadan oynayabileceksiniz.