Steam Bunu da Yaptı! Steam Ücretsiz 400 TL'lik Oyun Veriyor

Steam Bunu da Yaptı! Steam Ücretsiz 400 TL'lik Oyun Veriyor

Steam, ücretsiz oyun vererek kullanıcılarına sürpriz yaptı. Piyasa fiyatı 419 TL olan oyun artık bedava oynanabilecek. Peki oyunun konusu nedir? Hangi oyun Steam'de bedava oldu? İşte detaylarıyla beraber oyun çılgınlarına sürpriz...

Steam, oldukça şaşırtan bir kampanya ile karşımıza çıktı. Popüler oyun platformunda yapılan indirimle beraber 400 TL'lik oyunu bedava oynayabileceksiniz. Amerikan Futbolu'na ilgi duyuyorsanız sizler de bu oyunu oynayabilirsiniz. Peki oyunu nasıl ücretsiz şekilde oynayacaksınız? Kalıcı olarak oyun kütüphanenize ekleyebilir ve sonrasında dilediğiniz vakit oynayabilirsiniz. Genellikle Epic Games'in yapmış olduğu bedava oyun fırsatını bu sefer Steam'de görüyoruz. Alışık olmadığımız bu durum karşısında kullanıcılar da şaşkınlığını gizleyemedi.

Steam Ücretsiz Oyun Verdi!

Steam, yaptığı duyuru ile ücretsiz olarak Madden NFL 22 oyununu kullanıcılarına sundu. Bu oyunun Amerikan Futbolu ile bağlantılı olduğu biliniyor. Sporla arası iyi olan ve bu tarz spor türlerini seven kullanıcılar çoktan bilgisayarına indirdi bile. Eğer sizler de vakit kaybetmeden oyunu oynamak istiyorsanız Mağaza bölümünden oyunun adını aratabilirsiniz.

madden.png

Hediyede Son Tarih 13 Eylül!

13 Eylül saat 20.00'ya kadar süreniz bulunuyor. Steam'in bedava oyun fırsatını kaçırmamak için bu süreye dikkat etmelisiniz. Piyasa fiyatı 419 TL olan oyunun bedava olacağını kimse tahmin edemezdi. Ayrıca bu oyunun fonksiyonlu ve çeşitli modlarla desteklenmiş olması da kullanıcıların dikkatini çekiyor. Sizlere, saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz bir deneyim sunacak. Ancak vakit kaybetmeden kütüphaneye mutlaka eklemelisiniz. 13 Eylül'den sonra oyunu oynamak istediğinizde kütüphaneye eklemediyseniz ücret ödemeniz gerekecektir. Steam, kullanıcılarına daima düşük fiyatlı ve uygun koşullarda oyun sunmaya devam edecek. Kimi zaman ise ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıları şaşırtıyor.

PlayStation ve Xbox Uyumlu!

Madden NFL 22 deneyimini konsollarda yaşamak isteyenlere bir güzel haber daha. PC yerine konsolu seviyorsanız oyunu PlayStation 4 ve 5'te oynayabilirsiniz. Ayrıca XBox One ve Xbox Series konsollarında oynamanız mümkün. Bu şekilde eğlence seviyenizi çok daha fazla artırabilirsiniz. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Amerikan Futbolu oyunu artık ücretsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşuyor. 419 TL ödemek yerine ücretsiz şekilde sahip olacaksınız.

Steam Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır?

Ücretsiz oyunlar, hali hazırda Steam platformunda bulunuyor. Ancak sizler normalde ücretli fakat kampanya dahilinde sınırlı süre için bedava olan oyunları soruyorsanız anlatalım. Kütüphanenize oyunu eklediğiniz takdirde dilediğiniz zaman indirebilecek ve oynayabileceksiniz. Bunun için Steam arayüzü üzerinden Mağaza kısmına giriniz. Mağaza'dan oyunun ismini aratarak İndir tuşuna basınız. Oyun, otomatik olarak kütüphanenize eklenecektir. Daha sonra indirmeyi durdurabilir ve vakti geldiğinde indirmek üzere oyunu saklayabilirsiniz.