BattleCrew: Space Pirates'in Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

BattleCrew: Space Pirates'in Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

Dontnod Eleven'in geliştiriciliğini üstlendiği BattleCrew: Space Pirates'in kapalı beta tarihi belli oldu.

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamaya göre BattleCrew: Space Pirates'in kapalı betası Türkiye saati ile 19 Ocak'ta saat 19:00'da başlayıp, 22 Ocak'ta saat 19:00'da bitecek. Ayrıca erken erişim için Ocak ayının sonu gösteriliyor.

Multiplayer bir oyun olan BattleCrew: Space Pirates, ilginç grafikleri, rekabete dayalı oynanışıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. 3 gün sürecek olan kapalı betası ile birlikte oyunu ilk defa deneyimleme şansı yakalayacağız. Kapalı betada toplamda 2 mod ve 5 harita bulunacak. "Team Deathmatch" ve "Gold Rush" adı verilen bu 2 modda oyuncular fazlasıyla eğlenecek. Team Deathmatch modunu diğer oyunlardan hepimiz biliyoruz. Takımlar, rakip takıma nazaran daha fazla öldürme sayısına sahip olmaya çalışacak. Gold Rush modunda ise öldürme sayısı bir yana, en çok altın toplamak en önemli etken olacak. Team Deathmatch modu kapalı beta boyunca oynanabilir olsa da ay sonunda oyun erken erişime açıldığında oynanamayacak. Bir süre üzerinde düzenlemeler ve dengelemeler yapılacağı belirtilen Team Deathmatch modu, erken erişimde gelecek olan güncellemelerle birlikte tekrardan oyunculara sunulacak. Ayrıca bu erken erişim sürecinde oyunculara ücretsiz güncellemeler dağıtılacak ve bu güncellemeler ile birlikte oyuna kozmetik içerikler, yeni haritalar ve yeni korsanlar gibi içerikler eklenecek.

Eğer BattleCrew: Space Pirates hakkında fikir sahibi değilseniz ve oyunu merak ediyorsanız, tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.