Apex Legends Error Syncing Cloud Storage Data Hatası Çözümü

Apex Legends Error Syncing Cloud Storage Data Hatası Çözümü

Çıkışının ardından milyonlarca oyuncuya erişen Apex Legends oyununun hataları da gün yüzüne çıkmaya başladı.

Apex Legends Hataları ve Çözümleri

Geçtiğimiz günlerde "Apex Legends Oyundan Atma Hatası ve Çözümü" üzerinde durmuş ve nihayetinde birçok oyuncunun donma ve oyundan atma gibi sorunlarını geride bırakmalarını sağlamıştık. Bu makalemizde ise oyunda en sık karşılaşılan bir diğer sorun olan "Error Syncing Cloud Storage Data" hatasının çözümünü paylaşacağız.

Error Syncing Cloud Storage Data Hatası İçin Çözüm Önerileri

Öncelikli olarak Apex Legends oyununu yeniden yüklemek bu sorunu çözme aşamalarından ilk seçeceğimiz olmalıdır. Zira EA Games forumlarında birçok kullanıcı yeniden yükleme işleminin ardından bu sorunun çözüldüğünü belirtiyor.

Oyunda yaşadığınız sorunun çözümlerinden birisi de sol üst kısımda yer alan Origin'e tıklayıp "Aplication Settings" alanına geliniz. "Install & Saves" bölümünden "Saves" seçeneğini kapattığınız takdirde oyun sorunsuz çalışacaktır.

Apex Legends oyununda Error Syncing Cloud Storage Data hatasının çözümü için bir diğer basamak ise Origin hesabınızda "Cloud Sync" seçeceğini devre dışı bırakmak olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirmek için izleyeceğiniz adımlar;

  1. Origin Client'ı açıp başlatın.
  2. "Origin" sekmesine tıklayarak "Uygulama Ayarları" bağlantısına girin.
  3. "Kur ve Kaydet" sekmesine geçip "Cloud Storage" devre dışı bırakabilirsiniz.

Oyun içinde aldığımız hatanın giderilmesi için size önerebileceğimiz son seçenek ise Origin'i sil baştan yeniden yüklemenizdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için ise Origin programını kayıt defteri girdileri dahil tamamen kaldırdığınızdan emin olarak tamamlayın. Kaldırma işleminin ardından Origin programını tekrar kurunca bağlı oyunlarınız otomatik olarak algılanacaktır.

Bu adımları izleyerek Apex Legends Error Syncing Cloud Storage Data hatasını giderebilirsiniz. Bu hata ile ilgili sorularınız var ise yorum alanımızdan bize bildirebilirsiniz.