Türkçe Yama

Watch Dogs 2 Türkçe yama (PC)

Anonymous ceviri Ekibinden yapılan bu yapayın ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Watch Dogs 2 Türkçe yama Paketi Alt kısımda yer almaktadır dilerseniz oyundan biraz bahsedelim.

Ünlü oyun geliştiricisi Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft ile oyun dünyasına armağan edilen Watch Dogs, aksiyon macera türünde hazırlanan bir tür üçüncü şahıs nişancı oyunu. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu şekilde rahatlıkla oynanabilen oyun, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 ve Xbox One gibi pek çok farklı oyun platformu üzerinden oyun meraklılarına sunuluyor.

Aksiyon Sevenler İçin Birebir

Chicago kentinde bütün insanları ve sistemleri birbirine etkin bir şekilde bağlayan bir ağı kontrol etme yeteneği bulunan eski bir azılı suçlu ve intikamcı Aiden Pearce’nin hikayesinin anlatıldığı Watch Dogs, yüksek performans gösteren bir açık dünya oyunu olarak biliniyor. 27 Mayıs 2014 tarihinde ilk çıkışını gerçekleştiren ve o zamandan bu yana çok sayıda FPS oyuncusuna kendisini sevdirmeyi başaran oyun, oyuncularına bütün bir şehri silah haline dönüştürme imkanlarını veriyor.

Steam ve benzeri platformlar üzerinden cazip fiyatlandırmalar ve kampanyalar ile kolaylıkla satın alınabilecek olan Watch Dogs, Chicago sokaklarında kavga etmek, şehri hacklemek, inanılmaz bir gerçeklikte benzersiz bir tecrübe yaşamak isteyen oyunculara benzersiz görsel efektleri ile de eşlik ediyor.

Watch Dogs Türkçe yama

İndir 

Oyunu Çeviren web site : anonymousceviri.com

Çeviri Ekibi

Çeviri Yüzdesi: %100
DLC Çeviri Yüzdesi: %100

Proje Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2019
Bitiş Tarihi: 20 Ağustos 2019
Yama Ücreti: ÜCRETSİZ

Proje Yöneticisi
Görkem GENGSİ

Çevirmenler
Bedirhan DURMAZ
Cem ASLAN
Görkem GENGSİ
Gürkan KILIÇ
Hakkı Kaan YÜZBAŞIOĞLU
Kaan AKYILDIZ
Mehmet Arda DÖRTDAĞ
Mert DURUM
Özgüray CAVLAK
Volkan ARTUÇ

Programlama
Ahmet ÇELİK
Bekir İNCE
Cengiz CEBECİ

Test
Görkem GENGSİ

DLC Test
Eren Dilekmen

Özel Teşekkürler
evladıfatihan
Ahmet Can KOLTUKÇU
Erdoğan TOGAY
Eren ACAR
Esin GÖRGÜN
Mevlüd Şahin ÇELEN
Rümeysa ATAK
Serdar CALLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu