Fear 2 Project Origin Türkçe Yama

Fear 2 Project Origin Türkçe Yama

Fear 2 Project Origin Türkçe yama 2009 yılında piyasaya sürülmüş ve farklı konseptiyle oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Etkili grafikleri ve video efektleri ile öne çıkan oyun Fear 2 Project Origin + Reborn ile birlikte daha önceki serinin hikayesini devam ettiriyor. Yine bir anda kendinizi hikâyenin içerisinde buluyorsunuz ve ekip arkadaşlarınızla birlikte bir taraftan mevcut görevinizi tamamlamak için uğraşırken diğer taraftan da Alma ile uğraşıyorsunuz. Zaman zaman yerinizden sıçratan ve gerilimin dibine kadar girdiğiniz atmosferde artık bütün içeriklere Türkçe olarak ulaşabiliyorsunuz. Fear 2 Project Origin Türkçe sayesinde bütün oyun bilgilerini ve içeriğini Türkçe olarak görebiliyorsunuz.

Fear 2 Project Origin Türkçe Yama İndirme Sayfası

Türkçe Oyun Merkezi uzun süren bir çalışmanın ardından Fear 2 Project Origin Türkçe projesini tamamladı. Projenin çevirmen kadrosunda Mehmet Tandoğan, O. Mirsat K., H, Yunus K. Yer alıyor. Menülerin, notların ve altyazıların çeviri durumu %100 oranında. Yine silah açıklamaları ve diğerleri de %100 türkçeye çevrilmiş durumda.

Fear 2 Project Origin Türkçe Kurulumu

Fear 2 Project Origin Türkçe programlama Anıl Altuntaşoğlu tarafından yapılmış. Yama çalışmasıyla birlikte bütün içerikler Türkçeye aktarılıyor. Yama, Fear 2 Project Originv 1.05 sürümü ile uyumlu bulunuyor ve Fear 2 Reborn DLC’si de yamaya dahil bulunuyor.

Kurulum için oyunun ana klasöründe Layer01.Arch01 ve Layer01_v103.Arch01 adındaki dosyaları silmeniz ve indirdiğiniz setup dosyasını oyunun ana klasörünü seçip kurmanız gerekiyor. Fear 2 Project Origin Türkçe klasörünü Türkçe Oyun Merkezinin sayfasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra kurulum talimatlarını uygulayarak kısa sürede bütün oyunu Türkçeye çevirebilirsiniz. İsterseniz ana klasördeki dosyayı silmeden önce yedeğini alabilirsiniz. İyi eğlenceler.