Cooler Master, KailhBox V2 anahtarlara sahip mekanik klavyeyi tanıtıyor

Cooler Master, KailhBox V2 anahtarlara sahip mekanik klavyeyi tanıtıyor

Cooler Master yeni bir mekanik klavyeyi tanıtıyor: MK 770 Hibrit Kablosuz. Klavye, çalışırken değiştirilebilir KailhBox V2 anahtarları, RGB aydınlatma, çift vuruşlu PBT tuş başlıkları ve ayarlanabilir kaydırma tekerleği ile birlikte gelir. MK 770'in ne kadara mal olacağı belli değil.

Cooler Master, yaptığı basın açıklamasında MK 770'in oyun amaçlı da kullanılabileceğini yazıyor. Mekanik klavye, klavyeden gelen titreşimleri ve rahatsız edici sesleri azaltmaya yardımcı olacak silikon sönümleyicilere sahip ses emici bir tasarıma sahiptir. Cihaz, birden fazla aydınlatma efektinin ayarlanabileceği RGB aydınlatmaya sahiptir.

Üretici, MK 770'i, birlikte verilen MasterCTRL yazılımı aracılığıyla tamamen kişiselleştirilebilen, ayarlanabilir bir kaydırma tekerleği ile donatmıştır. Cooler Master, web sitesinde klavyenin 2,4 Ghz kablosuz bağlantı ve Bluetooth 5.1 ile donatıldığını bildiriyor. Klavye, 2,4 GHz bağlantı aracılığıyla 1000 Hz'lik bir yoklama hızına ulaşırken, Bluetooth ile bu oran 125 Hz'dir. MK 770, dahili 4000mAh bataryaya ve bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir. Cihazın ağırlığı 1,52 kg'dır.