GaleriOyun HaberleriPC OyunlarıSteam

Steam’deki En Pahalı 10 Oyun

Her geçen yıl büyümesini hızlandıran oyun piyasasının bir parçası olan Steam’deki en pahalı 10 PC oyununu sizler için bu galerimizde sıraladık.

Bildiğiniz gibi oyun piyasası her geçen gün büyüyor. Günümüz teknolojilerini sonuna kadar kullanan geliştirici firmalar oyunların geliştirilme sürecinde büyük paralar harcıyor. Hatta bu konuya geçtiğimiz haftalarda yazdığımız Yapımı En Pahalıya Patlayan 20 Oyun başlıklı galerimizde de değinmiştik. Oyunların maliyeti arttıkça, bu maliyetler oyunun satış fiyatına da doğrudan etki ediyor. Bu oyunların fiyatları her ne kadar yüksek olsa da, gerçekten verdiğimiz paranın hakkını veriyor. Fakat kimi zaman oyundan istediğimizi alamadığımız zamanlarda oyun elimizde kalabiliyor ve verdiğimiz paraya yazık olabiliyor. Fakat Steam’in geçtiğimiz günlerde duyurduğu Steam Oyun İade desteği sayesinde bu durum ortadan kalkıyor. Artık bundan sonra Steam, aldığınız oyundan memnun kalmadığınız takdirde size paranızı iade ediyor ve oyunu kütüphanenizden siliyor. Artık Steam’in bu özelliği sayesinde, yüksek fiyatlı oyunları alırken başımıza gelecek olumsuz durumlar konusunda endişelenmiyoruz. Lafı çok fazla uzatmadan sizi Steam’deki en pahalı 10 oyun ile baş başa bırakalım.

[link]Steam’de 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 5 oyun[/link]

10. Elite: Dangerous

Elite: Dangerous

Adını çok fazla duymadığımız İngiliz oyun geliştiricisi Frontier Developments tarafından geliştirilen Elite: Dangerous, uzayın derinliklerinde uzun soluklu bir maceraya atıldığımız Elite serisinin dördüncü oyunu. Geçtiğimiz yıl aralık ayında PC platformu için çıkışını gerçekleştiren oyun, bu yıl da Xbox One için çıkış yapacak. PlayStation 4 plaformu için de geliştirilmekte olan oyunun, bu platforma ne zaman çıkış yapacağı henüz açıklanmadı. Oyunun Steam’deki fiyatı 149,00 TL.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu