GaleriOyun HaberleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 5 oyun

Merhaba bozuktus.com takipçileri, yeni bir galeri ile karşınızdayız! Bu galerimizde sizler için Steam’da 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 5 oyunu listeledik.

Bildiğiniz gibi teknoloji ilerledikçe oyun geliştirmekte kullanılan tekniklerde gelişiyor. Bu tekniklerden sonuna kadar faydalanabilmek için de yüksek bir bütçe gerekiyor, bütçeden yapılan bu harcamaların amorti edilip kâra geçilmesi için de oyun fiyatları yukarı çekiliyor. Fakat oyun demek grafik demek değildir. Yüksek bütçelere gerek kalmaksızın geliştirilen eski oyunlardan aldığınız zevki yeni nesil oyunlarda alamayabiliyorsunuz. Biz de size bu galeride 20 liradan ucuza satın alabileceğiniz en iyi oyunları derledik. Tahmin edebileceğiniz üzere çoğu birkaç yıl ve daha öncesinde çıkmış oyunlar. Fakat dediğimiz gibi bu oyunlar döneminin en iyilerinden.

Oyunların Steam sayfasına gitmek için isimlerinin yanında yer alan Steam butonuna tıklayınız.

5. Garry’s Mod – 18,00 TL  steam

Garry's Mod
Garry’s Mod

Yaratıcılıkta sınır tanımayanların oyunu Garry’s Mod, içinde bütün Valve oyunlarının karakterlerini ve nesnelerini barındıran bir moddur. Aslında sadece bir mod değil, adeta yeni bir dünya. Çünkü Garry’s Mod, sonu olmayan bir oyun gibi. Yapabileceklerinizin sınırı yok. Bunun bir örneği olacak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu