Fortnite'dan Forza Motosport'a Kadar 2021'deki En İyi Ücretsiz PC Oyunları

Fortnite'dan Forza Motosport'a Kadar 2021'deki En İyi Ücretsiz PC Oyunları

Fortnite'den League of Legends ve Forza Motorsport'a kadar 2021'deki en iyi ücretsiz PC oyunları, en iyi ücretsiz oyunlara buradan göz atın.

Fortnite, League of Legends, Asphalt 9 ve Forza Motorsport gibi oynaması ücretsiz oyunlar sayesinde pahalı oyunlara para ödemek zorunda değilsiniz. 2021'de PC'nizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en popüler oyundan oluşan kullanışlı listemiz.

Oyun oynamak çok pahalı bir deneyim olabilir. Modern oyunların önerilen teknik özellikleriyle uyumlu donanım satın almanın maliyetleri ve her oyun başlığının ek maliyeti en üstte. Ancak, ya oynaması ücretsiz oyunlar olarak ya da oyuncuların oyunun bir kısmını ücretsiz oynamalarına izin veren bir freemium modelinin parçası olarak sunulan birçok oyun vardır.

Bu oyunlardan bazıları, özellikle yarış ve battle royale kategorisindekiler, ilk piyasaya sürüldüklerinden beri uzun yıllardır popülerdir ve geliştiriciler oyuna daha fazla içerik ve güncelleme ekledikçe birçok eski kullanıcı daha sık oynamaya geri döner. Uyumlu bir bilgisayarınız veya dizüstü oyun bilgisayarınız varsa ve PC için en iyi ücretsiz oyunlardan bazılarını denemek istiyorsanız, 2021 için seçebileceğiniz en sevdiğimiz oyun burada.

Fortnite

fortnitedan-forza-motosporta-kadar-2021deki-en-iyi-ucretsiz-pc-oyunlari.webp

PC, konsollar ve Android için en çok konuşulan battle royale oyunlarından biri olan Fortnite, oyuna karakterler ekleyen oyuna sürekli güncellemeler yapması nedeniyle neredeyse her zaman haberlerde yer alıyor.

En son eklenenler Wonder Woman ve Superman olurken, Ariana Grande de birkaç hafta önce Rift konserinin bir parçası olarak oyunda mevcuttu.

Oyuncular, diğer 99 oyuncuyla birlikte terk edilmiş bir adaya düşüyor ve diğer oyuncuları ortadan kaldırırken sürekli azalan güvenli bölgede kalarak en uzun süre hayatta kalmalısınız.

Wild Rift: League of Legends

fortnitedan-forza-motosporta-kadar-2021deki-en-iyi-ucretsiz-pc-oyunlari.jpg

League of Legends, 2009 yılında piyasaya sürülmesine rağmen oyuncular için popüler bir seçim olmaya devam eden popüler bir çok oyunculu oyundur ve oyunun Wild Rift versiyonu günümüzün en popüler oyunlarından biridir.

Oyun, kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası (veya MOBA) oyunudur. Her maçta, savunmaları gereken bir haritanın karşı taraflarını işgal eden iki beş oyunculu takım.

Kullanıcılar, rakiplerini alt etmek ve oyunda altın ve deneyim puanları kazanmak için 'şampiyon' olarak da bilinen kayan yazı oynatıcısını kontrol etmelidir.

Forza Motorsport 6 Apex

fortnitedan-forza-motosporta-kadar-2021deki-en-iyi-ucretsiz-pc-oyunlari-001.webp

Oyuncular Forza Motorsport 7'nin halefinin piyasaya sürülmesini beklemekle meşgulken, Forza Motorsport 6 Apex adlı eski ücretsiz oyun, bugün mevcut en iyi ücretsiz yarış oyunlarından biri olabilir.

Oyuncular yükledikleri grafik kurulumuna bağlı olarak, oyun daha ciddi yarış oyunlarına göre atari benzeri bir yaklaşıma sahip olsa bile oldukça iyi bir görsel deneyimin tadını çıkarabilirler.

Star Wars: The Old Republic

fortnitedan-forza-motosporta-kadar-2021deki-en-iyi-ucretsiz-pc-oyunlari-002.webp

Her zaman serinin bir parçası olabilecek farklı karakterleri oynamak isteyen Star Wars hayranları daha fazla aramamalı. Star Wars: The Old Republic, seri için şimdiye kadar yapılmış en iyi tasarlanmış oyunlardan biri.

Oyuncular Jedi, Sith, Bounty Hunter ve diğer Star Wars rolleri gibi rolleri seçebilir ve klasik filmlerden üç bin yıl önce geçen galaksiyi keşfedebilir.

Oyun, Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu (veya MMORPG) kategorisine girer ve ana hikaye görevlerini ücretsiz olarak sunar ve daha fazla içeriğe dalmak istiyorsanız oyundaki aboneliklerden birine göz atabilirsiniz.