Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam’den 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

Günümüzdeki oyun pazarının gelişen teknolojinin getirdiği nimetlerin maliyetleri sebebiyle biraz pahalı olduğu söylenebilir. Fakat hâlâ daha düşük bütçelerle üretilen ucuz fiyatlara edinebileceğimiz birçok kalite oyun piyasada kendine yer bulabiliyor. Bizde sizlere PC platformundaki oyun pazarının lideri konumunda gösterilebilecek Steam’deki 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi, en kaliteli, en zevkli ve verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden oyunları listeledik.

Daha önce yazdığımız Steam’de 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 5 oyun başlıklı yazımızda yer alan bazı oyunları da bu galerimize belli bir sıradan dahil ettik. Aynı zamanda oyunlarının isimlerinin yanında yer alan Steam butonuna tıklayarak oyunların Steam sayfasına gidebilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan galerimize geçelim.

10. Besiege – 13,00 TL

Besiege, Spiderling Studios isimli bağımsız stüdyo tarafından geliştirilen fizik tabanlı bir yapı oyunu. Besiege oyununda orta çağın mühendisi rolüne giriyoruz ve kendi savaş aracımızı inşa ederek bize verilen görevleri yerine getiriyoruz. Mühendislik konusunda size bir sınır tanımayan bu oyunda, hayal ettiğiniz gibi savaş aracı oluşturmak mümkün. Fakat kimi zamanlar size verilen görevi yerine getirebileceğiniz bir araç oluşturmak zor olabiliyor. Bu anlamda Besiege biraz sabır, birazda mühendislik becerisi istiyor. Fizik tabanlı bir oyun olduğu için dengeyi sağlayamamanız durumunda aracınız paramparça olabiliyor.

Oyunu grafiklerinde çok fazla detaya gidilmemiş. Fakat oyunu atmosferi sizi içine çekmeyi başarıyor. Kullanıcı arayüzü ise kelimenin tam anlamıyla mükemmel. Kendinizi karmaşık menüler arasında kaybetmiyorsunuz. Oyunu arayüzü oldukça sade, şık ve kullanışlı bir şekilde tasarlanmış. Dikkatinizi başka yöne çeken, anlamakta zorlanacağınız bir arayüzle karşılaşmıyorsunuz.

Besiege oyununu alpha sürümüyle erişim aşamasında ve Steam üzerinden 13 TL gibi düşük bir fiyata satılmakta. Aynı zamanda oyunu oynamak için yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyacınız yok. Eminiz ki sahip olduğunuz ekran kartı bu oyunu hiç zorlanmadan çalıştıracaktır.

Galerinin devamını görmek için aşağıdaki butonlardan sonraki sayfalara geçebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu