GTA 5’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

GTA 5’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto V’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu, hem Steam hemde diğer siteler beklenenin üstüne fiyatlar ile ön siparişi aktif etti...

Daha 4 gün öncesinde oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini "Grand Theft Auto V’in PC Sürümü Ertelendi!" haberi ile duyurmuştuk, aradan geçen zamanda oyunun Türkiye fiyatı belli oldu.

Rockstar Games uzun bir süredir yeni nesil konsol oyuncularını ve PC oyuncularını bekletiyordu, oyunun daha iyi bir şekilde düzenlenmesi ve kusursuz bir şekilde piyasaya çıkmasına özen gösteren Rockstar erken davranıp oyun için hataların yaşanmasını istemedi, bu nedenle bir hayli zaman oyuncuları bekletti, bu gün itibari ile de Grand Theft Auto 5 ön siparişe açıldı, sadece Steam üzerinden değil farklı sitelerde de oyun ön siparişte, 150 ile 199TL arasında değişiyor, Steam üzerinden oyunu almak isterseniz ön sipariş fiyatı 199TL olarak alabilirsiniz.

Önemli: Ayrıca her oyunda olduğu gibi GTA 5'in de sahte korsan piyasası oluşmuş durumda, torrent üzerinden de oyunun fake dosyalarını bulmak mümkün ancak bilmeniz gereken bu dosyaların tamamen fake olduğu yani ortada PC için çıkmış bir Grand Theft Auto 5 oyunu yok, zira bu tür yalanlara inanıp indirmeye kalkışmayın kotanıza yazık olur.

Ve dün sizler için derlediğimiz "GTA 5’de Yapabileceğiniz 20 Garip Aktivite" galerimize de bakmayı unutmayın, yazıda birbirinden eğlenceli 20 farklı gif ile saçma sapan GTA 5 etkinlerini bulabilirsiniz.