Goat Simulator PlayStation konsollarına geliyor!

Goat Simulator PlayStation konsollarına geliyor!

İşveçli bağımsız oyun geliştiricisi Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve çılgın bir keçiyi kontrol ettiğimiz Goat Simulator PlayStation konsollarına geliyor!

Her şey şaka gibi bir günde başladı. Bağımsız oyun geliştiricisi Coffee Stain Studios, 1 Nisan 2014'te piyasaya sürdüğü Goat Simulator ile bize çılgın bir keçinin neler yapabileceğini gösterdi. Masaüstü platformlarda kısa sürede büyük ilgiyle karşılaşan bu oyun daha sonra iOS ve Android platformlarında başarısını devam ettirdi. Masaüstü ve mobil platformlarda boy göstermeye devam eden Goat Simulator, İngiliz video oyunu geliştiricisi Double Eleven tarafından Xbox 360 ve Xbox One platformlarıa port edilmiş ve geçtiğimiz nisan ayında yayımlanmıştı. Son yapılan duyuruyla birlikte oyunu PlayStation 3 ve PlayStation 4 versiyonlarınında çıkış tarihi belli oldu. İlk öncelikle oyunun PlayStation portunun yine Double Eleven tarafından yapıldığını söyleyelim.

Goat Simulator, 11 Ağustos 2015 tarihinde PlayStation 3 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun PlayStation sürümlerinde co-op desteği bulunacak ve sanal gerçeklik cihazı GoatVR modu da erken erişim sürümüyle oyunda yer alacak.

Aynı zamanda Goat Simulator oyununa da yer verdiğimiz Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun isimli galerimizi de gezmenizi tavsiye ederiz.