Fallout serisi büyük indirime girdi!

Fallout serisi büyük indirime girdi!

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan Fallout 4'ün ardından, serinin diğer oyunları %50'ye varan indirimler ile satışını sürdürüyor.

Bildiğiniz gibi Bethesda geçtiğimiz günlerde Fallout 4'ün sinyallerini veren bir tweet atmış ve bu tweetin üzerinden geçen 24 saatin ardından Fallout 4'ün resmi duyurusunu yapmıştı. Bethesda, bu duruma çok sevinen Fallout serisinin hayranlarını mutlu etmeye devam ediyor. Fallout 4 duyurusu ile birlikte, Fallout serisinin bütün oyunları Steam'de %50'ye varan indirimler ile satılmaya başlandı.

Fallout 4 resmi olarak duyuruldu

Şu anda ön siparişe açık olan Fallout 4 için henüz bir indirim gözükmemekte. Fakat Steam yaz indirimlerinin başlaması ve Bethesda'nın Fallout 4'ü E3 2015'te tanıtmasının ardından Fallout 4'ün fiyatında da indirime gidilebilir.

Steam yaz indirimlerinin başlangıç tarihi belli oldu

İndirimdeki öne çıkan Fallout oyunlarına baktığımız zaman Steam’de 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 5 oyun isimli haberimizde yer verdiğimiz serinin son oyunu Fallout: New Vegas, %50 indirim ile 18 TL'den 9 TL'ye, Fallout: New Vegas Ultimate Edition ise %40 indirim ile 31 TL'den 18 TL'ye inmiş durumda.

Steam’de 20 TL’den ucuza alabileceğiniz en iyi 5 oyun

Tüm Fallout serisi oyunların yer aldığı bu büyük indirim kampanyası 8 Haziran Pazartesi günü Türkiye saati ile 20.00'da sona erecek. Steam indirim sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer aldığınız oyundan memnun kalmazsanız oyunu iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Steam oyunlarını nasıl iade edebileceğinizi öğrenmek için Steam Oyun İade Desteği Geldi başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.