CAYNE Sistem Gereksinimleri

CAYNE Sistem Gereksinimleri

STATIS adlı evrende CAYNE oyunundaki kahramanımız Hadley kendisini bir tesiste bularak uyanır. Nerede olduğundan tam emin olamayan Hadley, nerede ve neden burada bulunduğunu ve 9 aylık bebeğinin neden kendisinden istendiğini anlamaya çalışırken diğer taraftan ise kendisini bu ürkütücü ortama adapte etmek zorunda kalır.

cayne sistem gereksinimi

CAYNE, ücretsiz olarak sunulan bir korku macera oyunu olarak karşımıza çıktı. Hadley ile oyundaki bulmacaları ve ipuçlarını çözerek içinde bulunduğunuz bu ürkütücü ve hatta mide bulandırıcı durumdan kurtulmaya çalışacaksınız. CAYNE, modern görünümü ve inanılmaz hikayesi ile izometrik korku ve macera oyunudur. Bu oyunda cesur bir deneyim yaşayacak ve STATIS evreninin aslında sadece bir başlangıç olduğunu göreceksiniz.

CAYNE Sistem Gereksinimleri

CAYNE oyunu 24 Ocak 2017 tarihinde oyun piyasalarına giriş yapmıştır. Modern görünümümüm ardında güzel işlenmiş HD izometrik arka planlar ve tamamıyla 3D animasyonlu karakterler, seslendirmede profesyonel oyuncuların kullanıldığı STATIS dünyasında geçen hikaye, klasik bir macera oyununun oldukça modern bir görüntüsüdür.

CAYNE oyununu donmadan ve çok iyi bir bilgisayar deneyimi ile oynamak istiyorsanız PC sistem gereksinimleri olarak aşağıdaki donanımların tamamına sahip olmanız gerekmektedir. İşte CAYNE oyunu için minimum PC sistem gereksinimi.

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
  • Depolama Boş Disk Alanı: 6 GB
  • Sistem RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570
  • DirectX 11 Sürüm 9.0c

cayne kaç gb

CAYNE Kaç GB?

CAYNE oyunu 2 GB dosya boyutuna sahiptir. Tavsiye olarak bilgisayarınızda en az 6 GB depolama alanı olması gereklidir. CAYNE kaç RAM sorusunun cevabı ise 4 GB RAM ile sorunsuz ve akıcı oynanabilmektedir.

CAYNE oyununda Türkçe alt yazı seçeneği mevcuttur. Oyundaki sesler İngilizce olmasına rağmen Türkçe altyazı ile oldukça keyifli ve anlaşılır olarak oynanabilmektedir. Forza Horizon 5 oyunu için yazdığımız detaylı içeriği de inceleyebilirsiniz.