Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition, Playstation 4 için duyuruldu

Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition, Playstation 4 için duyuruldu

Risen 3: Titan Lords oyunun yayımcılığını üstlenen Deep Silver, Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition'un PlayStation 4 platformuna çıkacağını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında piyasaya çıkan Piranha Bytes'in geliştiriciliğini, Deep Silver'ın ise yayımcılığını yaptığı rol yapma oyunu Risen serisinin son oyunu Risen 3: Titan Lords için yayımlanan 3 DLC'nin (Adventure Grab, Fog Island ve Uprising of the Little Guys) birleştirildiği Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition sürümünün 21 Ağustos 2015 tarihinde PlayStation 4 platformuna çıkacağı açıklandı.

Geçen sene Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında oyuncular ile buluşan Risen 3: Titan Lords oyunu ilk 21 Ağustos tarihinde PlayStation 4 platformunda oyuncular ile buluşacak. Deep Silver oyunu daha önceden yayımlanan 3 DLC'nin Enhanced Edition olarak isimlendirilen bu sürümde birleştirilerek PlayStation 4 platformuna sunuculacağını açıkladı.

Açıklama ile birlikte Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition oyununda 8 adet yeni görüntü paylaşıldı. Görüntüleri görmek için sonraki sayfalara geçebilirsiniz.

risen 3 titan lords risen 3 titan lords risen 3 titan lords risen 3 titan lords risen 3 titan lords risen 3 titan lords