Oyun HaberleriPC Oyunları

Zombie Wars: Invasion Steam’de indirime girdi

Geçtiğimiz yıl Android ve iOS için çıkış yapan Zombie Wars: Invasion, daha sonra Steam Greenlight‘dan geçerek 14 Ocak’da Steam‘deki yerini almıştı. Bu gün ise kayda değer bir indirim ile oyuncularını bekliyor.

Türk yapımı bir oyun olan ve DNZY Games tarafından geliştirilen Zombie Wars: Invasion, %70’lik bir indirim ile 6,00TL olan satış fiyatı 1,80TL’ye düşmüş durumda. Tower Defence türü oyunları seven oyunculara doğrudan ilgilendiren oyunda, zombileri gitmeye çalıştıkları hedeften alıkoymaya çalışıyoruz. Oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir, 16 Mayıs’a kadar indirimli fiyatından satın alabilirsiniz.

[linkbox tur=steam link=http://store.steampowered.com/app/429060 img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-steam.png gelistirici=”DNZY Games” fiyat=”6,00TL” boyut=”210MB” ]Zombie Wars: Invasion[/linkbox] [linkbox tur=android link=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zombiewarss.dnzy img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-android.png gelistirici=”DNZY Games” boyut=”45MB” fiyat=”Ücretsiz”]Zombie Wars: Invasion[/linkbox] [linkbox tur=ios link=https://itunes.apple.com/us/app/zombie-wars-invasion/id1046825540 img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-ios.png gelistirici=”DNZY Games” boyut=”62MB” fiyat=”Ücretsiz”]Zombie Wars: Invasion[/linkbox]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu