Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiOyuncu RehberiPC OyunlarıPlayStation 4Xbox One

Watch Dogs 2’de Yapılabilecek 15 Süper Şey!

Akıllı telefonlarla sahip “hipster“ler ve yüksek teknolojiye sahip hükümet ajanlarıyla donatılmış bir dünyada, keşfedilecek birçok şey var değil mi?! San Francisco’nun kurgusal bir versiyonunda geçen Watch Dogs 2, çoğumuza(tamam tamam, bazılarımıza) güneş gözlüğü ve şapka takan havalı bir hipster olma hayallerimizi gerçekleştirme imkanı sunuyor. DedSec için çalışan bir bilgisayar korsanı olan Marcus Holloway‘ın tek oyunculu ve çoklu oyunculu görevlerle kendini her türlü sıkıntıya soktuğu hikaye, geçtiğimiz yıl Ubisoft tarafından piyasaya sürüldü. Bu gelişme, birçoğumuzu sevince boğdu.

Oyunu bir veya iki kere bitirmiş olsanız bile, bahse girerim ki gözden kaçırdığınız çok şey var. Yoksa oyunun içindeki gizli özellikleri çoktan keşfettiniz mi? Peki oyundaki telefonunuza bazı özel parçalar yüklemeye ne dersiniz? Ya da birinin telefonuna dijital kanıtlar yerleştirerek polisi onların üstüne çekmek nasıl bir fikir? Eğlenceli gözüküyor değil mi? İşte karşınızda Watch Dogs 2 oynarken yapabileceğinizden haberiniz bile olmayan 15 eğlenceli aksiyon! Haydi durmayın! Tekrar kendinizi kaptırın! Listemize başlayalım…

[altbaslik]15. Bir Aracı Uzaktan Kontrol Etme[/altbaslik]

Watch Dogs 2’de ilerleme kaydettikçe, yavaş yavaş faydalanabileceğiniz özellikler açıyorsunuz. Bu özelliklerden bir tanesi, oyuncunun “hack” yeteneklerini kullanarak araçları kontrol etmesini sağlıyor. Sürücü koltuğuna oturmadan ileri, geri, sağ ve sol komutlarını kullanarak hedefinizdeki aracı kolayca kontrol edebilirsiniz. Fark edildiğiniz için başarısız olduğunuz görevlerde bu özelliğin çok faydasını göreceksiniz!

İlk olarak hedefinizi görebileceğiniz bir pozisyon seçin. Bu özelliği tamamlamak için bir kamera veya gözetleme noktasından yararlanabilirsiniz. Aracın kontrolünü direkt olarak ele geçirebileceğiniz gibi, bu iş için “drone”nizi de kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de rakibinize ait bir aracının kontrolünü ele geçirebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Eğer drone yöntemini kullanacaksanız düşman gözcülerine dikkat edin!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu