GaleriOyun HaberleriPC Oyunları

Türk oyunu Voidrunner’ın yeni görüntüleri yayınlandı

Tamamen yerli üretim olan uçuş ve refleks konulu oyun Voidrunner’ın yeni bir videosu ve ekran görüntüleri paylaşıldı.

İsmail Kemal Çiftçioğlu ve Bahar Baziki tarafından geliştirilmesi sürdürülmekte olan Voidrunner, soyut mekanlarda geçen bir uçuş oyunu. Yani bu ilginç mekanlarda bir yandan uçacak, diğer yandan da bizi engellemeye çalışan düşmanlarla savaşacağız.

Oyun, alıştığımız uçuş oyunlarından ziyade daha çok açık dünya RPG oyunları gibi tasarlanmakta. En ufak detayına kadar oluşturulan soyut mekanlarda hem yolumuzu bulmaya çalışmak hem de hayatta kalmaya çalışmak oldukça zorlu olacak gibi görünüyor.

Experience ve Achievement gibi sistemlere sahip olan oyunda çeşitli haritalarda karakterimizi ve gemimizi geliştirmeye de çalışacağız. Oyunda klasik olarak Deathmatch, Team Deathmatch ve Capture the Flag gibi modların yanı sıra oyuna özel diğer modların da bulunacağı da belirtildi.

Sanal gerçeklik cihazlarıyla da uyumlu olan Voidrunner, Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor. Oyunun yakında Kickstarter kampanyasının başlayacağı da açıklandı. Voidrunner’ın Türkçe dublajlı olarak 2016’nın başında PC ve MAC platformları için çıkış yapması bekleniyor. Oyunun konsol sürümleri ise daha ileri tarihlerde çıkış yapacak.

Voidrunner’ın yayınlanan ekran görüntülerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. Resimler 13 sayfaya ayrılmıştır ve üzerlerine tıkladığınızda tam boyutlu olarak açılırlar.

voidrunner-ekran-goruntuleri-1

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu