Oyun HaberleriPC OyunlarıPlayStation 4Xbox One

The Witcher 3: Wild Hunt zirveyi bırakmıyor!

Geralt yine yaptı yapacağını… İki haftadır İngiltere’nin bir haftadaki en çok satan oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt, liderliğini koruyor.

Geçtiğimiz Mayıs ayında PlayStation 4 üzerinden PlayStation Store’da en çok satan oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt, geride bıraktığımız iki haftada İngiltere’nin bir haftada en çok satan oyunları listesinde zirvenin sahibiydi. Çıkışının üzerinde geçen 3 haftanın ardından The Witcher 3: Wild Hunt, yine İngiltere’nin zirvesinde yer alıyor. Üç haftadır liderliğini koruyan The Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt RED‘e kazandırmaya devam ediyor. The Witcher 3: Wild Hunt, çıkış yaptığı hafta İngiltere’de yaptığı satışlarla 2015 yılının en iyi çıkış yapan oyunu ünvanını Battlefield: Hardline‘ın elinden almıştı.

[link]The Witcher 3: Wild Hunt yine İngiltere’nin zirvesinde![/link]

Listede The Witcher 3: Wild Hunt’ın hemen arkasından Rockstar Games‘in popüler açık dünya oyunu Grand Theft Auto 5 geliyor. Çıkışından beri zirveyi üst sıralardan takip eden Grand Theft Auto 5, geçtiğimiz hafta üçüncü sırada yer alıyordu.

[link]Vice City haritasını GTA 5’e aktardılar![/link]

Üçüncü sıraya baktığımız zaman üst sıraların alışılagelmiş oyunlarından FIFA 15‘i görüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yapılan FIFA 16 duyurusuna rağmen FIFA 15, hâlâ üst sıralarda yer almayı başarıyor.

[link]FIFA 16 bir video ile resmi olarak duyuruldu[/link]

Listede FIFA 15’in hemen arkasından dördüncü sırada geçtiğimiz hafta Wii U platformu için çıkış yapan SPLATOON oyununu görüyoruz.

Listenin geri kalanını aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak görebilirsiniz.

the witcher 3 wild hunt zirveyi birakmiyor 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu