Oyun HaberleriOyuncu GündemiPC Oyunları

The Sims 4 Kısa Bir Süre Bedava!

The Sims serisi severlere Origin’den iyi haberlerimiz var, The Sims serisinin son oyunu olan The Sims 4 Origin’de Kısa bir süre bedava oynanılabilecek.

Daha 2 gün önce sizlere Origin‘in Ücretsiz olarak dağıttığı Theme Hospital haberini paylaşmıştık. (Origin’de Theme Hospital Artık Ücretsiz) Bu gün ise yeni bir Origin promosyonu ile karşınızdayız, daha önce Game Time (oyun zamanı) kapsamında Battlefield 4, Titanfall ve Kingdoms of Amalur: Reckoning oyunlarını sınırlı bir süre oynayabiliyorduk, şimdi ise bu 3 oyuna 4. eklendi, artık Origin Game Time sayesinde The Sims 4’ü Ücretsiz olarak oynayabileceğiz.

En çok satan oyun serileri bakımından bir hayli iyi bir konumda olan The Sims serisinin son oyunu The Sims 4’ü Origin Game Time farkı ile 48 saatliğine ücretsiz sahip olabileceğiz. oyuna sahip olabilmek için yapılması gereken buradan Origin hesabınıza girmeniz (origin hesabınız yok ise açmanız gerekir) ve “Get It Now” diyerek oyunu koleksiyonlarınıza eklemeniz, daha sonra indirip oyunu oynayabilirsiniz, unutmayın oyun 48 saat için ücretsizdir, indirip play dediğiniz anda (oynamaya başladığınız anda) süreç işlemeye başlar ve 48 saat sonunda oyunu satın almanız gerekir. (merak edenler için belirtelim Origin hesabı açmanız için hiç bir ücret ödemenize gere yoktur)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. The Sims gibi bi oyunun ücretsiz vermeleri çok iyi olmuş ama bunun illahi bi sebebi vardır büyük ihtimal oyuncu kaybı yada daha fazla oyuncu çekmeleridir.

    1. Biz daha çok Origin’e kullanıcı toplamak için yapılmış bir şey olarak görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu