Nothing, Xiaomi, Tecno Ve Daha Fazlası: MWC 2024'te Beklenen En İyi Telefon Lansmanları

Nothing, Xiaomi, Tecno Ve Daha Fazlası: MWC 2024'te Beklenen En İyi Telefon Lansmanları

Mobil Dünya Kongresi 2024 bu yıl 26 Şubat - 29 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleşecek.

Mobil Dünya Kongresi 2024 (MWC 2024) neredeyse geldi ve etkinlik bir kez daha tıpkı eski günlerde olduğu gibi İspanya'nın Barselona kentinde çevrimdışı olarak düzenlenecek. En büyük mobil şov 26 Şubat - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında başlayacak ve kesinlikle sergileyecek birçok ürünü ve dünyanın önünde piyasaya sürülecek bazı yeni telefonları olacak çok çeşitli markalara ev sahipliği yapacak. Nothing, Xiaomi, Tecno ve OnePlus gibi markalar yeni ürünlerin duyurulacağı ya da en azından kamuoyu önünde tanıtılacağı etkinlikte yer alacaklarını teyit ettiler. İşte Barselona'daki MWC 2024'te görmeyi beklediğimiz büyük lansmanlardan bazıları.

NOTHİNG Phone 2a

Nothing bir süredir MWC 2024'teki varlığıyla dalga geçmiyordu ve şimdi nedenini biliyoruz. Şirket, uygun fiyatlı Phone 2a olarak adlandırılan yeni modelini etkinliğe getiriyor ve burada yeni telefonun tasarımını, özelliklerini ve muhtemelen daha fazla ayrıntısını göreceğiz. Hiçbir şey şimdilik odağını premium segmente ayırmadı, ancak Phone 2a şirket için herkesin duymaktan heyecan duyduğu yeni bir bölüm vaat ediyor. Bildiğimiz kadarıyla telefon MediaTek Dimensity 7200 Pro yonga seti kullanacak, 12GB RAM ile gelecek ve raporlara göre muhtemelen 30.000 Rs'nin altında fiyatlandırılacak.

Xiaomi 14 Ultra

Xiaomi 14 serisi önümüzdeki haftalarda daha geniş bir şekilde piyasaya sürülecek ancak tüm gözler markanın MWC 2024'te tanıtacağı yeni Xiaomi 14 Ultra'yı görmeye hevesli olacak. Ultra serisi, amiral gemisi sınıfı bir kalite sağlayan ortak mühendislik ürünü Leica lensleri sayesinde Xiaomi'nin görüntüleme segmentindeki ciddiyetini gösteriyor. Xiaomi, piyasaya sürülmesini çoğunlukla Çin ile sınırladı ancak Xiaomi 14 Ultra daha fazla ülkeye geliyor ve yeni Ultra'nın neler vaat ettiğini görmek için heyecanlıyız. Telefonun Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmesi bekleniyor, ancak herkes cihazdaki sensörleri görmeye hevesli.

HMD

HMD, Nokia telefon günlerinin ötesine geçiyor ve markanın bu ay MWC 2024'te çok markalı ürünlerini piyasaya sürmesini bekliyoruz. HMD gelecekte Nokia telefonlara sahip olacak ancak HMD markalı telefonları da piyasada göreceğiz ve bu haftaki etkinlik yeni ürünlere daha yakından bakmamızı sağlayacak.

OnePlus

Şirketin bu yıl göstereceği bir telefonu olmayabilir, ancak etkinlikte yeni Watch 2'yi görebiliriz. OnePlus ürünü tanıttı ve lansman zaman çizelgesi ürünü bu hafta Barselona'da göreceğimizi gösteriyor. OnePlus nihayet giyilebilir cihazı için WearOS kullanabilir ve Watch modelinin pek de inandırıcı olmayan çıkışından sonra insanlar markadan çok daha fazlasını bekleyecektir.

Tecno

Şirket, piyasadaki en uygun fiyatlı katlanabilir ve kapaklı telefonlarla iddiasını ortaya koydu. Şimdi, Tecno ikinci nesil ürünlerini getirmek istiyor ve bunu gerçekleştirmek için MWC 2024'ü platform olarak kullanmaya karar verdi.