Honor Pad 9 piyasaya sürüldü

Honor Pad 9 piyasaya sürüldü

Honor, yeni bir Android tablet olan Honor Pad 9'u piyasaya sürdü ve cihaz, 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip 12,1 inç ekranla ve 120Hz yenileme hızıyla geliyor.

Bu yeni Android tablet, Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 mobil işlemci tarafından desteklenmektedir ve 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahiptir; ayrıca depolamayı kullanarak RAM'i 16 GB'a genişleten bir Honor RAM Turbo özelliği de bulunmaktadır.

İnsan odaklı teknolojiye olan bağlılığını koruyan HONOR Pad 9, siliyer kas aktivitesini simüle eden ve göz yorgunluğunu azaltan, insan gözü için optimum konfor sağlayan Dinamik Karartma gibi endüstri lideri göz konforu özelliklerini içerir. Ayrıca HONOR'un Sirkadiyen Gece Gösterimi teknolojisi de bulunuyor; bu teknoloji, mavi ışık miktarını azaltmak için ekranı otomatik olarak daha sıcak renklere ayarlıyor, melatonin salgılanmasını teşvik ediyor ve sonuç olarak kullanıcıların uyku kalitesini artırıyor. Hem TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) Sertifikasını hem de TÜV Rheinland Flicker Free Sertifikasını kazanan HONOR Pad 9, konforlu bir izleme deneyimi sunarak teknoloji meraklısı nesil için ideal bir seçim haline geliyor.

Honor Pad 9, 8300 mAh batarya ile birlikte geliyor ve cihaz Android 13 ve MagicOS 7.2 ile geliyor.