Tomb Raider'in Çekimleri Başladı!

Tomb Raider'in Çekimleri Başladı!

Video oyun filmleri, 2000'lerin ortalarından beri hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. Bunların çoğu, film yapım stüdyolarının filmi yapmak konusunda kararsız olduklarından dolayı, oldukça kötü duruma düştü. Film yapım stüdyoları, Watch Dogs, Uncharted ve şimdi de Tomb Raider gibi oyunların filmlerine yeşil ışık yakıyor.

Tomb Raider, tam olarak Hollywood'a yabancı değil. Bildiğiniz üzere, 2001 yılında Lara Croft: Tomb Raider adıyla sahneye çıkan film, biraz basitti ve 2003'te bu filmin devamı olan Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı filmi çıktı. Bu 2 filmlik seri, tam anlamıyla bir "Croft" olan Angelina Jolie tarafından oynandı.

Tomb Raider'in yeni çıkacak "Reboot" filminin, daha karanlık ve daha ciddi bir tarzla ele alınması planlanıyor. Film, yıllardır gelişim aşamasında ve birkaç ay önce çekimlere başlandı. Filmin çekimlerinden 3 adet, resmi fotoğraf yayınlandı. Filmimiz 16 Mart 2018 tarihinde yayınlanacak.

Büyük bir Tomb Raider hayranı olarak yeni filmi heyecanla bekliyorum. Yeni Lara Croft'umuz Alicia Vikander. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Angelina Jolie'nin yerini tutabilir mi? Düşüncelerinizi bekliyorum.

[gallery link="file" td_select_gallery_slide="slide" ids="21020,21022,21021"]