Son dakika iki dizi final yapıyor! Show TV iki dizinin birden fişini çekti

Son dakika iki dizi final yapıyor! Show TV iki dizinin birden fişini çekti

Show TV ekranında final kararları üst üste alınmaya devam ediliyor. 30. bölümde Baba isimli dizinin final yapacağı ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz gün başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş da final kararını doğrulamış ve her hikayenin bir sonunun olduğunu söylemişti.

Baba dizisinin 27 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan 30. bölümü ile birlikte final yapması artık kesinleşti. Dizinin izleyicileri de finale adım adım gidilirken, hikayenin nasıl bir sonla biteceğinin merakını yaşıyor. Show TV’nin çok iddialı başlayan bir başka projesi için de final kararı artık netleşti.

Kanal yönetiminde yapılan duyuruda Hayat Bugün isimli dizinin 7 Aralık Çarşamba akşamı son kez izleyicilerle buluşacağı bildirildi. Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde yer aldığı ve New Amsterdam isimli doktor dizisinden uyarlanan Hayat Bugün, ne yazık ki, beklentileri karşılayamadı.

Türkiye’de doktor dizilerine yönelik çok büyük bir ilgi olduğu biliniyor. Ancak Hayat Bugün projesi bu ilgiyi üzerine çekemeyince 8. bölümün final olmasına karar verildi. Düşük gelen reytingler sonrasında dizinin zararını göze almak istemeyen Show TV, hikayeyi bitirmeyi daha doğru bir adım olarak bulmuş olmalı.

Ulaş Tuna Astepe’nin yanı sıra, Hande Doğandemir, Tansel Öngel ile Hazar Ergüçlü dizinin başrolünde yer alan önemli isimler olmuştu.

New Amsterdam’ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugünün final bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Barış’ın, ablası Bilge Güvener’in kalbinin nakledildiği Yasemin ile hastanede yollarının kesiştiği tanıtımda yaşanan duygusal anlar dikkat çekiyor.

Barış ile Yasemin arasında geçen konuşmada, “Belki de tam tersidir, sen ablama şahane bir hayat yaşatmışsındır!” sözleri ise yüreklere dokunuyor.