Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin başrol oyuncusu diziden ayrıldı! Hayranlarını göz yaşlarına boğacak veda mesajı paylaştı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin başrol oyuncusu diziden ayrıldı! Hayranlarını göz yaşlarına boğacak veda mesajı paylaştı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ilk bölümden beri Show TV'de büyük ilgi görmüştü, sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Bu sezonun başarılı dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 1 Aralık'ta ekrana gelen son bölümünde, Rıza karakterini hayat veren Tolga Güleç veda etti.

BKM’nin yapımını yaptığı, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan, başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Mustafa Açılan, Nilsu Berfin Aktaş ve Özgü Delikanlı'nın oynadığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 20. bölümü yayınlandı.

TOLGA GÜLEÇ'TEN VEDA PAYLAŞIMI GELDİ Mİ?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna geçtiğimiz bölümlerde "Rıza" rolüne can veren Tolga Güleç, son yayınlanan bölümde senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Sosyal medya hesabından Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ayrıldığını Güleç, şu sözlerle duyurdu; "Çok teşekkür ederim bu güzel sevginiz ve tertemiz desteğiniz için. Başka bir evrende, en güzel halimizle, yeniden görüşürüz en kısa zamanda. Sezonlar boyunca sürsün, yolu bahtı hep açık olsun" sözleriyle veda etti.

20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadi, Songül’deki değişimin sebebini çözmeye çalışırken, Songül de Melike’den Sadi’nin ve Derya’nın telefon sinyalini öğrenmesini ister. Melike’nin gösterdiği sinyallerden sonra Songül’ü bir kez daha üzer.

Kıvanç ve Derya’nın karşılıklı olan hisleri her geçen gün güçlenirken, Derya’nın yemek teklifine verdiği yanıt Kıvanç’ın kariyeri ile ilgili şaşırtan bir karar almasına sebeb olur.

Servet, Gizem ve Türkan’ın evden gitmesi ve oğlunu kurtarmak için kimsenin tahmin etmediği bir adım atarak Kadri’yle iletişime kurmasını sağlar. Kadri’nin sinirle neler yapabileceğini hesablamayan Servet, en büyük cezayı kendine kestiğinin farkında değildir.

Songül ve Sadi arasındaki gerginlik sürerken Can’ın web sitesini bitirmesi ikilinin harekete geçmesine olanak sağlar. Songül ve Sadi çifti gazeteci kimliğiyle iş adamı ile görüşme yaparken iş adamının Songül’e olan yakın tavrı Sadi’yi rahatsız eder.

Songül’ün görüşmek için verdiği adrese varan Sadi her sırrın bir gün açığa çıkacağını acı bir şekilde öğrenir ve bu sefer yalnız değildir.