Camdaki Kız dizisinde deprem: Dizinin başrol oyuncusu diziden ayrılıyor...

Camdaki Kız dizisinde deprem: Dizinin başrol oyuncusu diziden ayrılıyor...

Kanla D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden reyting sıralamasında her zaman ivmeli sürdüren Camdaki Kız'dan son dakika ayrılık kararı duyuldu. Sevilen dizinin başrol oyuncusu diziden ayrılıyor...

Kanal D'nin çok sevilen dizilerinden baş sıralarında olan Camdaki Kız ekranlara gelmeye başladığı günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış ve geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilmekte. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden çekimleri yapılan Camdaki Kız dizisinde, dizinin tüm gidişatını değiştirecek bir olay yaşandı.

Bu yıl 3. sezonla izleyici ile buluşan Camdaki Kız'da gerçekleşecek bu ayrılık oldukça izleyiciyi etkileyecek. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, bu sezon sonunda final bölümü yayınlanacağı düşünülen dizinin 61. bölümünde hiç beklenmeyen bir ayrılıkla karşı karşıya gelecek. Camdaki Kız'ın başrol oyuncularından olan o isim diziden ayrılıyor.

Kanal D ekranlarında pek çok izleyiciyi ekranlara kilitleyen Camdaki Kız dizisi sürpriz bir veda haberi ile çalkalanmaya başladı. Yayınlanan bölümlerde Feyyaz Şerifoğlu yani Sedat Koroğlu'nun Hande Ataizi yani Cana Yalçın'dan çocuğu olacak haberi herkesi sarsarken, yeni bölümde izleyici çeşitli olaylar hayal ederken Cana'nın diziye veda edeceği haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Camdaki Kız ortaya atılan haberler sonrası Hande Ataizi'nin diziye nasıl bir olayla veda edeceği en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Camdaki Kız dizisi bu ayrılıktan sonra hikayeye ne kadar bağlı kalabilecek veya yeni bölümlerde nasıl bir olay izleyecek, gelecek bölümlerde göreceğiz...