PC OyunlarıOyun Haberleri

Rocket League Ücretsiz!

Şimdiye kadar Rocket League’yi denemediyseniz bu hafta sonu tam zamanı!

Psyonix Studios tarafından geliştirilen Rocket League, dünya çapında 25 milyondan fazla oyuncusu olan bir araba-futbol oyunu. Bu hafta sonu düzenleyecekleri ücretsiz oynama etkinliğiyle de bünyesine daha fazla oyuncu katmayı planlıyor. Halihazırda oyunu oynuyorsanız bu, bu hafta sonu oyunda normalden daha fazla yeni yüz göreceğiniz anlamına geliyor. Aman nazik davranmayı unutmayın!

Oyunun ücretsiz versiyonu, sadece “Steam” üzerinden yayınlanacak. Bu da demek oluyor ki, sadece PC’nizde oynayabileceksiniz. Oyunun önümüzdeki hafta sonu boyunca, yani sadece Cumartesi ve Pazar günü ücretsiz olarak oynanabileceğini ve bu süre dolduktan sonra “Steam” kütüphanenizden silineceğini de hatırlatmakta fayda var. Üzülmeyin! Eğer Rocket League’yi çok severseniz ücretsiz versiyonundan sonra oyunun orijinalini 9 Mayıs’a kadar %30 indirimle satın alma fırsatınız var!

[link]Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.[/link]

Oyun hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz oyunun trailer’ini ve oyun içi görsellerini aşağıda bulabilirsiniz. Hafta sonu fırsatını kaçırmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu