Oyun HaberleriÇıkış TarihiPC OyunlarıPlayStation 4Xbox One

Prey’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

Bethesda ve Arkane Studios‘un birlikte geliştiriciliğini üstlendiği Prey’in merakla beklenen çıkış tarihi resmi olarak açıklandı.

Bir süredir sessizliğe bürünmüş olan Prey için bu sessizliği geliştirici ekip Bethesda ve Arkane Studios bozdu. Oyun için ikinci oynanış fragmanını yayınlayan geliştirici ekip, bu videoda oyunun resmi çıkış tarihini de duyurmuş oldu. Bunun yanı sıra oyunun ön sipariş içeriği de paylaşıldı.

Morgan Yu isimli bir karakteri yöneteceğimiz ve yaşayacaklarına tanık olacağımız Prey, 5 Mayıs 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak. Eğer oyunu ön siparişle satın alırsanız 3 adet Neuromod’a, 2 adet Medkit’e, pompalı tüfek mermisini üretebilmek için gerekli olan bir öğeye, başlangıç kitine ve bir adet benzersiz silah güçlendirme öğesine sahip olacaksınız. Prey’in ön sipariş içeriklerini içeren görseli hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

prey

Oyunun çıkış tarihini ve oyunun oynanış mekaniklerinden yeni görüntüler içeren, yeni oynanış videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu