Yeni Need for Speed'in detayları belli oldu

Yeni Need for Speed'in detayları belli oldu

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilk tanıtım videosu ile bizleri selamlayan yeni Need for Speed'in detayları belli oldu.

İlk olarak 19 Mayıs tarihinde Need for Speed resmi Facebook sayfasında yapılan bir duyuru ile 21 Mayıs'ta ilk tanıtım videosunun geleceği duyurulan yeni Need for Speed'in ilk tanıtım videosu söz verildiği üzere dün yayımlandı. Oyun içi görüntülere fazla yer verilmeyen bu videodan yeni Need for Speed oyunu hakkında kesin bilgiler elde etmek mümkün değildi. Oyuncuları daha fazla meraklandırmak istemeyen Electronic ArtsPlayStation blog üzerinden yeni Need for Speed oyunu ile ilgili yeni bilgiler verdi.

Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed oyunu ismindeki fazlalıklardan kurtulmuş bir şekilde sadece Need for Speed adıyla karşımıza çıkıyor. Adeta yeniden doğan Need for Speed serisi köklerine geri dönmeye hazırlanıyor. Oyunun geliştirilme süreci boyunca oyuncuların düşüncelerini dikkatle dinleyen Electronic Arts, serinin bu günlere gelmesinde oyuncuların büyük katkı sağladığını açıklamalarına ekledi. Need for Speed ile birlikte şehir kültürü ile en çok özlenen özelliklerden araç modifikasyonu çok detaylı bir şekilde oyunculara sunulacak. Oyunun 20 yıllık geçmişine vurgu yapan Electronic Arts'ın içerik ve topluluk yöneticisi Ben Walke yaptığı açıklamalardan Underground yarış kültürünü baştan aşağı yenilecek olan Need for Speed oyunu ile geri getireceklerini söyledi.

Need for Speed adıyla piyasaya çıkacak oyun ile ilgili daha fazla detayı bir sonraki tarih olan 15 Haziran'da, E3 2015 fuarında öğreneceğiz. PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştirilmekte olan Need for Speed, bu yılın sonbahar aylarında oyuncuların beğenisine sunulacak.

Yazının sonraki sayfasına geçerek Need for Speed oyunundan yayımlanan ilk ekran görüntülerini görebilirsiniz.

[reklam]

[gallery columns="4" link="file" size="full" ids="7587,7586,7585,7584,7583,7582,7581" orderby="rand"]