Wolfteam’den 6. Yıl Sürprizi: Wolfteam All Star!

Wolfteam’den 6. Yıl Sürprizi: Wolfteam All Star!

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 6. yılını ‘All Star’ projesi ile kutluyor. Projedea Ahmet Çakar, Atilla Taş ve Doğuş gibi ünlü isimler yer alıyor.

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 30 milyon kullanıcı sayısına yaklaşarak yeni bir rekora adını yazdırmaya hazırlanıyor. Wolfteam, 6. yılına özel olarak Wolfteam All Star projesi ile bizlere eğlenceli dakikalar yaşatmayı hedefliyor. Wolfteam All Star projesi kapsamında oyunu takipçilerini birbirinden ilginç ve heyecanlı sürprizler bekliyor.

Yılın En Büyük Sürpriz Karşılaşması Wolfteam All Star’da

Wolfteam, All Star projesi kapsamında Türkiye’nin 8 ünlü ismini ilk kez bir araya getirdi. Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Esra-Ceyda kardeşler, Oya Aydoğan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün yer aldığı bu All Star projesi önümüzdeki günlerde gerçekleşecek. All Star projesi kapsamında önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan bu etkinlikte yapılacak olan karşılaşma öncesi ünlü isimler kamera karşısında birbirlerine meydan okudu. Bu meydan okuma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan büyük Wolfteam All Star karşılaşmasında Atilla Taş, Esra-Ceyda Kardeşler ve Oya Aydoğan’ın yer aldığı takım Kırmızı Takım ismi ile sahaya çıkacak. Ahmet Çakar, Doğuş ve Safiye-Faik ikilisinin yer aldığı takım ise Mavi Takım'ı oluşturacak.

Wolfteam All Star karşılaşmasında yer alan takımlardan favori takımını seçerek Wolfteam’in resmi Facebook sayfası Facebook.com/WolfteamAvMevsimi üzerinden başlatılan yarışmada oyunu kullanıp sürpriz hediyeler kazanabilirsin. Wolfteam ekibi, sürekli olarak oyunu oynayan oyuncular ve uzun süre oyuna giriş yapmayıp daha sonradan oyuna dönüş yapan oyuncular için oyun içinde bazı eşya ve güçlü silahlardan oluşan çeşitli hediye paketli hazırladı. Wolfteam’in All Star projesi ile birlikte oyunculara ilerleyen zamanlarda farklı sürprizlerin de yapılması planlanıyor.