Watch Dogs'un PS4 & PS3'e Özel İçerikleri ve Çıkış Tarihi!

Watch Dogs'un PS4 & PS3'e Özel İçerikleri ve Çıkış Tarihi!

Watch Dogs ertelene ertelene sonunda çıkışını yapacak! Oyunun son grafikleri neler, çıkış tarihi ve çıkarken PS4 & PS3'e getireceği özel paketler ve daha fazlası bu haberimizde!

Watch Dogs'un çıkış tarihi ve PS4 & PS3 için içerdiği özel içerikler... Hepsi bu haberimizde!

Watch Dogs'un çıkışı ertelendikten bir süre sonra oyuna ait kısa bir gameplay videosu daha yayınlanmıştı. Oyunun çıkışını bekleyen takipçiler ise son yayınlanan videodan sonra aşırı bir hayal kırıklığına uğramıştı. Bunun sebebi ise oyunun ilk haliyle şimdiki halinin arasında dağlar kadar grafik farkı olmasıydı.

Ubisoft her ne kadar bu iddiayı yalanlayıp oyunun ilk haliyle arasında pek bir fark olmadığını söylese de her şey olduğu gibi ortada. Oyunun geliştirici ekibi de yorumlarında oyunun PS4 için gerçekten tam uyumlu olduğunu ve bu cihaz ile rüyalarına ulaştıklarını belirtti. Animasyon yönetmeni Colin Graham'ın yorumları;

"Playstation 4 bize yeni tarz bir oyun geliştirmek için sunulmuş bir cihaz gibi. Bize rüyalarımıza ulaşma şansı veriyor. Animasyonlar konusunda her zaman belleği sonuna kadar kullanırız; özellikle konsol neslinin sonlarına doğru. Yani PS4 bize animasyonlarda kısıtlama yapmama şansı verdi ve sivillerin çeşitliliğini arttırdık." 
    "Benim bakış açıma göre bu sınırsız bir bütçeyle çalışmak gibi; çünkü PS4'ün bellek stoğu sınırsız. Gerçekten harika bir donanım"
Oyunun tasarımcı ekibinin başındaki kişi olan Danny Belanger'ın yorumu;
"Güçlü teknoloji bize daha iyi simülasyonlar yaratma şansı veriyor. Su efektleri, şehirdeki insan sayısı, ışıklandırmanın kalitesi gibi konularda bir adım daha ileri gidebiliyoruz."
Ayrıca oyunun PS4 ve PS3 sürümünü satın alanlar için bir sürpriz var. Bu iki konsol için olan versiyona özel olarak, dört görev içeren ve bir saatlik oynanış süresi olan "White Hat" eklentisi hediye olarak gelecek. Bu eklentiyi oynadığınız zaman ise oyunda yer alan DEDSEC hakkında gizli bilgilere ulaşabileceksiniz ve bu görevleri tamamen tamamlarlarsanız "Hacking" yani hackerlık yetenekleriniz daha da artacak.
Şimdi sıra geldi oyunun çıkış tarihini açıklamaya! Oyun 27 Mayıs’ta PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve Wii U için piyasada satışa sunulacak.
Acaba oyun ertelene ertelene bu kadar beklemeye değecek mi? Sizler neler düşünüyorsunuz?Oyun hakkında yayınlanmış son videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz..