Vice City haritasını GTA 5'e aktardılar!

Vice City haritasını GTA 5'e aktardılar!

Grand Theft Auto 5'in PC sürümü için çıkan modlar dur durak bilmiyor. Ünlü bir mod yapımcısı Vice City haritasını GTA 5'e aktarmayı başardı.

Grand Theft Auto 5'in PC'ye çıkmasının hemen ardından mod yapımcıları harekete geçerek GTA 5 modları geliştirmeye başlamışlardı. Geride bıraktığımız süreçte bir çok yaratıcı mod ile karşılaşmıştık. Fakat hiç biri bu seferki kadar devasa bir mod değildi.

GTA 5’in %100 Türkçe yaması çıktı!

GTA 5 için kancalama modu geliştirdiler

Bu yazımızda size bahsedeceğimiz mod, Grand Theft Auto serisine çıkardığı modlar ile tanınan Jonathan Gustafsson isimli mod geliştiricisi tarafından hazırlandı. Büyük emekler verilerek hazırlanmış olan bu modda Vice City haritası birebir olarak Grand Theft Auto 5'e aktarıldı. Daha önce Vice City ve San Andreas haritalarını Grand Theft Auto 4'e aktarmayı başaran mod yapımcısı, bu sefer gözünü Grand Theft Auto 5'e dikti. Serinin önceki oyunu GTA 4'e kıyasla çok daha kolay bir şekilde modlanabilen GTA 5 için hazırlanan bu Vice City modu henüz bitmiş değil. Mod, geliştirilme süreci tamamlandığında indirmeye sunulacak.